•Алкоголізм — захворювання, яке, з медичної точки зору, вважається однією з форм наркоманії. Алкоголь діє на центральну нервову систему, як наркотик, тому багато пацієнтів не в силах самостійно позбавитися від цієї залежності.

•Наркоманія — патологічна пристрасть до наркотичних речовин, які вживаються в різних формах (порошки, таблетки, внутрішньовенні ін’єкції та ін.). Вона включає в себе не тільки психічну, а й фізичну залежність.

Незважаючи на загальнодоступність інформації про залежності, близькі залежної людини дуже мало обізнані про наркоманію, її розвиток та наслідки.

За відсутності лікування — зловживання є безперервно прогресуючим, при цьому залежний найчастіше не здатний самостійно відмовитися від наркотиків.

Лікування залежності — це комплексна допомога, спрямована на усунення тяги до патологічної речовини.Відмовитися від згубної пристрасті до алкоголю і наркотиків складно.

Але можна зробити цей крок до себе на зустріч та звернутися до фахівця задля того, щоб знову знайти свободу.

У VITACENTER® позбавитись від залежності допоможе досвідчений лікар — нарколог, який має стаж з 2003 року.

Запис на консультацію до лікаря-нарколога:

061 289 07 05

097 289 07 05

095 289 07 05

Ми гарантуємо повністю анонімне консультування і лікування алкоголізму або наркоманії наркоманії та підхід до кожного паціента. Нагляд і підтримуюча терапія. Психотерапія.

Любіть себе та будьте здорові!З турботою про кожного пацієнта, VITACENTER®