Благодійний фонд VITACENTER® — це український фонд, заснований в 2018 році в рамках якого планується організувати ряд програм для підтримки всіх верств населення та поліпшення життя кожного з нас.

У наших цілях — залучити всіх небайдужих до чужих проблем і зробити наше життя кращим!

Фонд створює та реалізовує свої власні проекти, а також спрямований на підтримку ініціатив окремих громадян і організацій.

На даний момент наш фонд розробляє ряд проектів для отримання грантів в різних країнах Європи.

МІСІЯ ФОНДУ:

 • Ефективна допомога найбільш незахищеним верствам населення Запорізької області;
 • Виконання соціально значущих програм;
 • Залучення зусиль і коштів однодумців з метою надання допомоги людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації;
 • Створення усвідомленості людей в здійсненні благодійності.

ЦІЛІ ФОНДУ:

Розробка та втілення своїх власних благодійний проектів;
За допомогою благодійності зробити наш світ кращим;
Залучити до благодійність якомога більше людей;
Домогтися у відповідь реакції населення в формі пожертв і докладених зусиль.

НАШІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ:

«КАЗКОВІ ПЕРЕДЗВОНИ»

Наш фонд відвідав дітей, які були позбавлені батьківського піклування, а також матеріальних благ, доступних їх одноліткам. Такі вихованці відчувають на собі соціальну та психологічну відчуженість, відчувають, що суспільство огородилося від них тому для них так важлива увага людей.

В період новорічних свят благодійний фонд VITACENTER® відвідав інтернат, порадував дітей невеликими тематичними подарунками та, що не менш важливо, надав їм увагу, що так не вистачає. Наші фахівці провели невелику лекцію на тему: «Профілактика — як метод запобігання серйозним захворюванням». Пояснили дітям, як важливо вчасно звертатися до фахівців, щоб зберегти своє здоров’я змолоду.

«ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК«

«ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК» — всеукраїнський день добрих справ, який вперше провели 27 листопада 2018 року. У минулому року Україна офіційно приєдналася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку в більш ніж 150 країнах світу мільйони людей в цей день влаштовують акції на користь благодійних організацій, сповіщають це в соціальних мережах і закликають людей до вчинення добрих справ.

Взяти участь в даній акції може кожен: починаючи від великих організацій і підприємств, закінчуючи звичайними кафе.

Наш фонд вперше взяв участь у благодійній акції в 2018 році. У Всеукраїнський день добрих справ ми поділилися своїм часом і зробили грошовий внесок тим, хто потребував нашої допомоги.

НАШ ПРОЕКТ: КАРЕТИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

Створення відділення невідкладної допомоги неминуче для медичного закладу. Надання повної, кваліфікованої медичної допомоги передбачає необхідність покупки карет швидкої допомоги. На даний момент у нас є автомобілі швидкої допомоги, але їх кількості недостатньо для надання медичних послуг всім, хто потребує їх.

Автомобіль швидкої допомоги являє собою засіб для перевезення в стаціонар людей, які потребують невідкладної допомоги, або надання медичних послуг на дому.

Благодійний фонд VITACENTER® шукає інвесторів і небайдужих людей для здійснення цього проекту.

НАШ ПРОЕКТ: БУДІВНИЦТВО ДИТЯЧОЇ ПОЛІКЛІНІКИ

Зведення нових об’єктів охорони здоров’я для дітей дозволяє в значній мірі поліпшити якість медичних послуг, що надаються дітям. Будівництво дитячих поліклінік — це ще один засіб реалізації національних проектів в області охорони здоров’я.

Дитячі поліклініки, як правило, надають такі медичні послуги:

• організація та здійснення комплексу профілактичних заходів (профілактичні огляди, медичне динамічне спостереження за здоровими дітьми, профілактичні щеплення, диспансеризація);

• лікувально-консультативна допомога в поліклініці та вдома, в тому числі спеціалізована медична допомога, направлення дітей на лікування в умовах стаціонару;

• лікувально-профілактична робота в школах і дошкільних установах;

• здійснення протиепідемічних заходів.

Наша мета побудувати дитячу поліклініку на благодійній основі, взявши за основу власні сили та допомогу інвесторів. Кожен небайдужий може вкласти частинку своїх сил або коштів для реалізації даного проекту.

НАШ ПРОЕКТ «СТВОРЕННЯ ХОСПІСУ»

Що таке хоспіс?

Хоспіс — це медико-соціальна установа, де забезпечують догляд та знеболювання, надають медичну, соціальну, психологічну, духовну та юридичну допомогу невиліковним хворим, а також їх сім’ям, як в період хвороби, так і після втрати близької людини.

В нашій області, як і в усій Україні важко стоїть питання про допомогу невиліковно хворим людям. В даний момент, на території України побудовано всього 9 хоспісів і всього 600 ліжок можуть надаватися невиліковно хворим. Проблема нестачі хоспісів дуже сильно позначається на приреченій людині та членах сім’ї. У зв’язку з цією проблемою постійно надходили прохання про відкриття хоспісу, ми почули вас і створили проект про його побудову.

У 2019 ми розглянули цю проблему, заснували проект про будівництво хоспісу благодійним фондом VITACENTER®. Він був розроблений для того, щоб поліпшити якість життя тяжкохворих людей.

Головна мета нашого проекту — допомогти прожити останні дні з гідністю та без болю, де 24 години на добу й 365 днів на рік поруч з пацієнтом можуть знаходитися його рідні та близькі.

Незважаючи на хворобу — жити, а не існувати.

ПРОЕКТ: «РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ ДЛЯ ХОСПІСУ»

Спочатку для лікарні паліативного догляду необхідно приміщення для будівництва. Наш фонд планує модернізувати 4 поверх стаціонару VITACENTER® для хоспісу. Медичний заклад для тяжкохворих пацієнтів буде відповідати сучасним стандартам, тому після реконструкції будівля повинна виглядати абсолютно по-новому.

В першу чергу необхідно зробити косметичний ремонт будівлі, облаштувати його для комфортного проживання пацієнтів.

Паліативний центр буде оснащений кімнатами 2х типів: для пацієнтів і для їх родичів. У кожній палаті — душова, туалет і всі зручності для комфортного проживання. Облаштують кімнати для тимчасового перебування родичів пацієнтів і волонтерів.

ПРОЕКТ: «МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ХОСПІСУ»

Головне завдання установ такого типу в тому, щоб надати допомогу невиліковно хворим людям прожити залишок життя безболісно. Для втілення цього завдання необхідний повний комплекс обладнання: починаючи елементарно з ліжок і закінчуючи різними апаратами для подачі крові або кисню. Всі ми прекрасно розуміємо, що це коштує не малих грошей і сподіваємося на вашу підтримку.

Ми будемо вдячним усім, хто допоможе в створенні хоспісу для людей, що мають обмежений термін життя внаслідок невиліковного захворювання.

ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ НАМ НЕОБХІДНО:

 • Магнітно-резонансна томографія (МРТ). За допомогою цієї процедури можна отримати чіткі зображення внутрішніх органів, допомогти встановити діагноз і призначити правильне лікування.
 • Комп’ютерна томографія (КТ). За допомогою цієї процедури виконується ціла серія рентгенівських знімків органів, отриманих з різних точок і під різним кутом.
 • Вапоризатор простати — апарат, який прибирає новоутворення в простаті за допомогою лазера.
 • Нейрореабілітація — це складний, інтегрований процес, який включає в себе відновне лікування хворих після інсульту.
 • Тонзіллор-3ММ — це сучасний прилад, що дозволяє лікувати ЛОР-органи хірургічним і консервативним методами. Суть його роботи полягає в тому, що на уражені біотканини надається вплив низькочастотною ультразвуковою енергією, вакуумом або озономіскими ліками.
 • Рентгенівський апарат — сукупність обладнання для отримання та використання рентгенівського випромінювання.
 • Апарат ударно-хвильової терапії — це прилад, що володіє новою технологією для лікування болю в м’язово-скелетній системі.
 • Аналізатор автоматичний біохімічний — це прилад, в якому застосовуються оптичні, механічні та комп’ютерні технології для аналізу крові.
 • Автоматичний гематологічний аналізатор — прилад, призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях.
 • Імунохемілюмінесцентний аналізатор призначений для діагностики широкого спектру інфекційних і онкологічних захворювань.
 • Манекен для відпрацювання реанімаційних заходів.
 • Ультразвуковий сканер експертного класу — апарат дозволяє проводити всебічне ультразвукове дослідження та визначати стан органів людини: їх розміри, форму, особливості розташування.
 • Відеопроцесор для проведення ендоскопічного ультразвукового дослідження — унікальний метод ендоскопічної діагностики, в ході якого проводиться ультразвукове сканування стінок досліджуваного органу шлунково-кишкового тракту, а також прилеглих до них анатомічних структур і тканин.

НАШІ СТАТУТНІ ДОКУМЕНТИ:

СТАТУТ БФ ВIТАЦЕНТР
ВИПИСКА БФ ВІТАЦЕНТР