ПРО НАПРЯМОКНАШІ ЛІКАРІВІДГУКИ ПРО НАСПОСЛУГИ

СЬОГОДНІ ОСНАЩЕННЯ УРОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ЛІКАРНІ VITACENTER® — ОДНЕ З КРАЩИХ В МІСТІ, ЩО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЗАСТОСОВУВАТИ ЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ І НОВІ СУЧАСНІ МЕТОДИКИ В ЛІКУВАННІ УРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

Наприклад, в дробленні каменів в сечоводах і сечовому міхурі застосовується НОУ-ХАУ ДЛЯ ЗАПОРІЖЖЯ В ЛІКУВАННІ СЕЧОКАМ’ЯНОЮ ХВОРОБИ — ДРОБЛЕННЯ КАМНЕЙ ЗА ДОПОМОГОЮ спрямованої енергії гольмієвого ЛАЗЕРА.

На Південному Сході України VITACENTER® є однією з декількох клінік, що мають в своєму розпорядженні устаткування такого класу. У всьому світі це провідна методика лікування сечокам’яної хвороби, так як дозволяє дробити камені будь-якого розміру та щільності практично будь-якої локалізації, навіть в разі рецидиву.

ПРИЧИНИ ЗВЕРНУТИСЯ ДО УРОЛОГА:

 • болі внизу живота, особливо посилюються при охолодженні;
 • зміни в статевої функції;
 • незвичайні виділення зі статевих органів;
 • травма статевого члена;
 • поява свербежу, печіння в області статевих органів;
 • поява виразок або бородавок на статевих органах;
 • порушення функції ерекції у чоловіків;
 • зниження потенції та / або прискорене, передчасне сім’явиверження;
 • зміна кількості та виду сперми;
 • безпліддя;
 • утруднене або прискорене сечовипускання.

ЯКІ ПАТОЛОГІЇ МИ ЛІКУЄМО:

 • ЗАХВОРЮВАННЯ НИРОК, СЕЧОВОДІВ І СЕЧОВОГО МІХУРА: ОПУЩЕННЯ НИРОК, ПІЄЛОНЕФРИТИ, ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТИ, ЦИСТИТИ ТА ІНШІ

Фахівці з нефрології в нашій клініці ефективно лікують такі захворювання нирок:

 • гострий і хронічний гломерулонефрит;
 • гострий і хронічний пієлонефрит;
 • вовчаковий нефрит і вторинні гломерулонефрити у хворих з іншими системними захворюваннями з’єднувальної тканини;
 • ураження нирок при системних васкулітах, судинні нефропатії;
 • інфекції сечових шляхів різної етіології;
 • гіпертонічна хвороба з ураженням нирок;
 • хронічна ниркова недостатність та ін.

Лікар-нефролог проводить діагностику та лікування гострозапальних і хронічних уражень нирок з індивідуальним підбором заходів, спрямованих на попередження загострень, відновлення та збереження функціональних здібностей нирок, амбулаторно веде пацієнтів з різними стадіями хронічної ниркової недостатності, в тому числі що знаходяться на програмному гемодіалізі, перинатальному діалізі, а також пацієнтів з трансплантованою ниркою.

Використання консервативних методів лікування хронічної ниркової недостатності (ХНН) зі строго індивідуальним підбором тактики дозволяє усувати симптоми уремії, анемії, сповільнити прогресування ХНН і відсувати терміни початку лікування гемодіалізом на 1-2,5 року. При прогресуванні ХНН заздалегідь прогнозуються терміни лікування гемодіалізом, своєчасне включення якого в програму лікування дозволяє звести до нуля смертність від уремії.

 • СЕЧОКАМ’ЯНА ХВОРОБА (КАМЕНІ У НИРКАХ)

До сечокам’яної хвороби схильні люди різного віку: від немовлят до пенсіонерів. Той, хто пережив сечокам’яну хворобу, скаже, що це не можна просто перетерпіти. Завдяки новому апарату, який з’явився в урологічному відділенні VITACENTER®, проблему можна вирішити швидко та ефективно.

Етіологія сечокам’яної хвороби на даний момент невідома. Існує безліч теорій, але жодна з них не охоплює всі причини. У Запорізькій області ризик утворення каменів в нирках, сечоводах або сечовому міхурі вище, ніж в будь-якому іншому регіоні.

Вікова група захворювання: від нуля до глибокої старості.

Ці факти свідчать про те, що з подібним захворюванням може зіткнутися кожен. Тому медики закликають всіх людей після 20 років кожні півроку робити УЗД і здавати аналізи крові та сечі. Адже, як і при будь-якому захворюванні, сечокам’яну хворобу легше вилікувати на ранній стадії.

Основна профілактика — це регулярне спостереження, плюс санаторно-курортне лікування.

Перші симптоми — це біль і забарвлення сечі в червоний колір.

СЕЧОКАМ’ЯНА ХВОРОБА НЕБЕЗПЕЧНА СВОЇМИ УСКЛАДНЕННЯМИ.

Мігруючий камінь може блокувати сечовід, що в свою чергу може викликати такі ускладнення, як гострий пієлонефрит і пілонефроз, що призводять до необходності оперативного втручання. Додатково до цього, хронічна нелікована сечокам’яна хвороба може призвести до ниркової недостатності різної тяжкості.

Ниркова колька — стан, який вимагає невідкладної допомоги в перші години після її виникнення. На ранніх етапах можна обійтися без операції, за допомогою медикаментозного лікування, що направлене на відходження конкременту.

МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ СЕЧОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ  У VITACENTER®

 • ДИСТАНЦІЙНА УДАРНО-ХВИЛЬОВА ЛІТОТРИПСІЯ

Застосовується для руйнування каменів розміром до 1,5 см і щільністю до 1000 HU.

 • ГОЛЬМІЕВИЙ ЛАЗЕР

МИ УСПІШНО ЗАСТОСОВУЄМО НАЙБІЛЬШИЙ СУЧАСНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ СЕЧОКАМ’ЯНОЇ ХВОРОБИ — ДРОБЛЕННЯ КАМЕНІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СПРЯМОВАНОЇ ЕНЕРГІЇ ГОЛЬМІЄВОГО ЛАЗЕРА, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ДРОБИТИ КАМЕНІ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ ТА ЩІЛЬНОСТІ ПРАКТИЧНО БУДЬ-ЯКОЇ ЛОКАЛІЗАЦІЇ, НАВІТЬ У ВИПАДКУ РЕЦИДИВУ.

 • ЕНДОСКОПІЧНІ ОПЕРАЦІЇ
 • НЕТРИМАННЯ СЕЧІ

Фахівці VITACENTER® надають допомогу жінкам з такою делікатною проблемою як нетримання сечі. У відділенні урології з успіхом лікують нетримання сечі оперативними методами: слінгові (петльові) операції та ангуляция уретри, в тому числі ін’єкційна.

Знаходження в стаціонарі — від 1 до 3 діб в залежності від виду оперативного втручання.

 • ВРОДЖЕНІ АНОМАЛІЇ РОЗВИТКУ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ;
 • ДОБРОЯКІСНІ ПУХЛИНИ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ: КІСТИ, ПОЛІПИ ТА ІНШІ;
 • БЕЗПЛІДДЯ У ЧОЛОВІКІВ;
 • ЕРЕКТИЛЬНА ДИСФУНКЦІЯ;
 • ЗАХВОРЮВАННЯ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ: АДЕНОМА, ПРОСТАТИТ, РАК, СКЛЕРОЗ ТА ІНШІ;
 • ЗАХВОРЮВАННЯ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ У ЧОЛОВІКІВ: ВАРИКОЦЕЛЕ, ВОДЯНКА, ФІМОЗ, КРИПТОРХІЗМ, КОНДИЛОМИ, КІСТИ ТА ІНШІ;
 • ХВОРОБИ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ: ТРИХОМОНІАЗ, ХЛАМІДІОЗ, УРЕАПЛАЗМОЗ МІКОПЛАЗМОЗ, ГРИБКОВІ І ВЕРЕСНЯ ЗАХВОРЮВАННЯ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ ТА ІНШІ.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

На сьогоднішній день ефективні методи лікування, досвідчений і кваліфікований персонал, а також наявне сучасне обладнання дозволяють швидко ставити точний діагноз і безболісно лікувати урологічні захворювання.

У відділенні стаціонару застосовуються малоінвазивні, тобто малотравматичні, методи оперативних втручань, що дозволяють обходитися без розрізів і рубців. Така хірургія сьогодні загальноприйнята у світовій практиці.

ЛАПАРОСКОПІЧНІ ТА ВІДЕОЕНДОСКОПІЧНІ ОПЕРАЦІЇ

Головна перевага відеоендоскопічних і лапароскопічних операцій в урології полягає в тому, що пацієнт знаходиться на стаціонарному лікуванні — всього 3, максимум — 5 днів, а при відкритій операції — 15-18 днів.

Проводяться ендоскопічні операції при патології сечового міхура, аденомі, раку передміхурової залози, стриктурі задньої уретри. Ми маємо можливість ендоскопічного втручання при видаленні пухлин сечового міхура. Для видалення кіст нирок проводяться лапароскопічні операції.

Також у відділенні урології проводяться лапароскопічні операції з видалення нирок (резекція нирок і нефректомія).

ЛАЗЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ГОЛЬМІЄВОГО ЛАЗЕРА ПРИ ДРОБЛЕННІ КАМЕНІВ:

 • можливість видалення каменів будь-якої щільності і розміру на всіх ділянках сечовидільної системи;
 • максимальна точність операції під контролем відеооптікі;
 • операція проходить з мінімальною травматичністю та без розрізів;
 • пацієнт проводить в стаціонарі, в середньому, лише 3 дні.

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРА ПРИ ВИЛУЧЕННІ ПУХЛИН ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ:

 • максимальна точність операції під контролем відеооптікі;
 • операція проходить з мінімальною травматичністю та крововтратою;
 • пацієнт проводить в стаціонарі всього 4-5 днів;
 • нормалізація сечовипускання настає протягом 2 тижнів після операції.

Шановний медперсонал урологічного відділення лікарні, нізький вам уклон. Велике дякую за вашу увагу, теплоту, яку Ви віддаєте своїм пацієнтам. Дуже дякую свого лікаря Попович Андрія Олександровича за його золоті руки, за те, що він повернув мене до жіття. Нехай Вам усім господь дає здоровья і довгії літа. дуже хороша лікарня, чисто, уютно, без отіх лікарняних запахів. ш ще раз лікарі, медсестри, санітарки -усім спасибо!

З повагою Лешенко Варвара Тадеушівна

Огромная благодарность лечащему врачу Кожухарь В. В. и всему персоналу урологического отделения. Низкий поклон за Ваши золотые руки. Будьте всегда здоровы! Успехов и процветания!
Ванина О.В.

Кожухарь очень хороший доктор. Спасибо Вам за все, Вы очень помогли.

Выписалась с клиники три дня назад. Лечение получила по высшему класу!!! Произведена операция гольмиевая контактная литотрипсия, врач Кожухар Виталий Викторович- врач с большой буквы!!!! СПАСИБО за ваши золотые руки!!! Немогу не отметить медперсонал все до единой золотые люди!!! СПАСИБО!!

Наталья

Спасибо огромное Татьяне Александровне за чуткое отношение к пациенту и высокий профессионализм !!! Были на приеме с дочерью. В наше время время очень мало таких специалистов!!!

Оксана

Кожухарь врач от Бога!!! Спасибо!!!

Огромное спасибо врачу Кожухарю за отменную работу и профессиональные навыки оперирования.

Коцюруба Алексей

Выражаю благодарность врачу урологу Чабанному Владимиру Андреевичу как высокопрофессиональному врачу с отзывчивым и добрым сердцем.

Гончар Р.Н.

Благодарен заведующим отделениями Кожухарю В.В. и Медведеву В.В., в отделениях которых я лечился, за чуткость и умение выслушать меня, за желание помочь.

Благодарен всем их работникам, которые умело выполняют свои обязанности. Желаю Вам так держать!

С уважением, Иваник Юрий Евгеньлевич

Огромное спасибо зав врачу урологу Кожухарю Виталию Викторовичу, за высочайший профессионализм в своем деле + отзывчивость, понимание, чуткость и доброту. Вы прооперировали моего отца Шопова Николая Семеновича 24.05.2017 Я благодарна Богу, что мы попали именно к вам. До операции его жизнь была на волоске, сейчас он полон сил и радуется жизни. Все благодаря Вам! Огромное Спасибо Вам и Мед персоналу за ваш не легкий труд и терпение. Дай Бог Вам Всем Крепкого Здоровья и Долгих Лет Жизни! Слава Богу за все![

Русанова Марина

Я тоже попал к Виталию Викторовичу по совету моего знакомого хирурга и остался очень доволен. Выражаю огромную благодарность за его профессионализм, за проведенную операцию и проявленное внимание в послеоперационный период.Огромное спасибо за ваш труд. Медперсоналу отдельное спасибо за ваше понимание ,за корректность и тактичность, за доброе слово.Надо отметить чистоту в отделении и уют, с питанием тоже всё налажено. Крепкого здоровья , терпения и благодарных пациентов.

Крапивин А.Г.

Попала к Виталию Викторовичу по совету моего хорошего друга, и не пожалела. Очень внимательный и приятный доктор! Вылечил меня за 10 дней. Лечение проходило гладко и комфортно. Всем рекомендую Виталия Викторовича, как шикарного специалиста!

Юлия


Выношу огромную благодарность доктору урологического отделения Чабаному Вл. Леонидовичу. Внимательный отзывчивый профессионал своего дела. Побольше таких врачей!

Пациент Нескородова В.В.


Я находился на лечении в урологическом отделении. Выношу огромную благодарность за работу и уход всему коллективу урологического отделения. Спасибо Всем Вам.

Жук Николай Иванович

Выражаю глубокую признательность и большое человеческое искреннее спасибо урологу Кожухарю Виталию Викторовичу за чуткое, внимательное отношение, установление правильного диагноза и предотвращение операции. Лечение, назначенное им мне очень помогло. Еще раз искреннее спасибо.

Тараненко П.И.

Выражаю огромную благодарность доктору заведующему отделением, профессору Клименко Владимиру Никитовичу, Клименко Андрею Владимировичу, Воротынцеву Сергею Ивановичуи всему медицинскому персоналу урологического отделения за профессионализм и заботу о здоровье людей. Низкий поклон ВАМ, здоровья и неиссякаемой энергии.

Мелания

Медперсонал отличается вежливостью, корректностью, трудолюбием, врачи — профессионалы. Решения принимаются быстро.

Подрезов Геннадий Викторович

Выражаю искреннюю благодарность работникам клиники «ВИТАЦЕНТР», заведующему отделением урологии за профессионализм, чуткое отношение к пациентам, а также всему младшему медперсоналу за отзывчивость и добросовестное отношение к своей работе. Спасибо Вам большое, успехов Вам в работе, профессионального роста, здоровья и благополучия в семьях.

Коростылев Виктор Анатольевич

Выражаю искреннюю благодарность заведующему урологическим отделением за высокий профессионализм, доброе и чуткое отношение. Дай Бог Вам здоровья и долголетия!

С огромным уважением, Татьяна

Я находился на лечении в отделении урологии с 25 октября по 1 ноября по поводу осложнений после операции. Проживаю в Бердянске. Я получил квалифицированную помощь, прекрасные условия, цены приемлемые. Огромная благодарность завотделением-человек с большим сердцем. Огромная благодарность и всему медперсоналу за лечение и внимание. Завотделением приходил ко мне даже в субботу и воскресенье ( я поступил с осложнениями в пятницу). Низкий поклон Вам и здоровья.

Николай

Хочу сказать большое Спасибо! всему персоналу урологического отделения. Отдельно хочу поблагодарить зав. отделением! Это настоящий професионал своего дела и вообще хороший человек. Не могу сказать что дешево но зато мне действительно помогли с моей проблемой . Еще раз большое вам спасибо!

Игорь, г. Днепрорудный

Сегодня навещала родственника в Витацентре в урологии и была приятна удивлена чистотой и отличным обслуживанием в отделении. Не то что везде. Так держать! Спасибо!

Ира

Выражаю благодарность Березиной Татьяне Александровне и ее помощнице медсестре за заботу и добродушное отношение при лечении. А также медперсоналу процедурного кабинета №18 за внимание и изящное проведение инъекций и взятие проб на анализ крови. Такое отношение медперсонала залог успешного лечения. Это дорогого стоит. Поздравляю весь женский коллектив «ВИТАЦЕНТРА» с праздником — женским днем 8 Марта. Желаю Вам крепкого здоровья, мира и благополучия. Наше здоровье в Ваших руках.

Ветеран комбината «Запорожсталь» Лысенко А.С.

Звернувся за консультацією та допомогою до нефролога «Віта-центру» Березіної Т.О. Щиро дякую всім за цю рекомендацію. Комфортні умови клініки дуже важливі, але високоякісний фахівець із доброзичливістю та розумом — це дійсно рідкість. Отримав професійну допомогу від фахівця та й ще пораду від неї як від небайдужої людини. Пошана та повага такому лікарю.

Ігор

Огромная благодарность нашему любимому доктору Татьяне Александровне Березиной! С наступающим праздником: Днем медицинского работника от всей нашей семьи и всех ваших пациентов из Мелитополя! Счастья Вам, удачи, успехов и всего самого наилучшего.

Оксана

Висловлюваю свою щиру повагу лікарю-нефрологу Березіній Тетяні Олександрівні за доброзичливість за професійне сталення. Шануємо Ваш професійний рівень ще раз.

Анастасія

Моя огромная благодарность врачу-нефрологу Татьяне Александровне Березиной за высочайший профессионализм, отзывчивость, чуткость и доброту. Счастья Вам и Вашей семье.

Ирина

Огромное спасибо врачу Березиной за внимательность и профессионализм!

Альбина Николаевна

ПОЛІКЛІНІКА. УРОЛОГІЯ
Код послугиНайменування послуги, російськаНайменування послуги, українськаВартість, грн.
П23-019Амбулаторные операции . 1кат.сложн.(гнойная)Амбулаторні операції 1 кат.важк.(гнойні)500
П23-027Амбулаторные операции . 1категория сложностиАмбулаторні операції 1 кат.важкості460
П23-029Амбулаторные операции .2категория сложностиАмбулаторні операції 2 кат.важкості530
П23-028Амбулаторные операции. 2кат.сложн.(гнойная)Амбулаторні операції 2 кат.важк.(гнойні)610
П23-015БужированиеБужування750
П23-025Введение контраста для урографии амбулаторным пациентамВведення контрасту для урографии амбулаторним пацієнтам90
П23-013Забор биоматериала (урогенитальный соскоб) для ПЦРЗабір біоматеріалу (урогенітальний зішкріб) для ПЛР70
П23-030Забор биоматериала из раныЗабір біоматеріалу з рани110
П23-001Забор мочи на посевВзяття сечі на мікрофлору70
П23-002Забор сока простатыЗабір соку простати190
П23-003Замена дренажей мочевого пузыряЗаміна дренажів сечового міхура170
П23-004Инстилляция мочевого пузыря, уретрыІнстиляція сечового міхура, уретри290
П23-032Катетеризация мочевого пузыря с установкой катетераКатетеризація сечового міхура з установкою катетера440
П23-005Мазок из уретрыМазок з уретри190
П23-006Массаж простатыМасаж простати280
П23-031Местная анастезия уретрыМісцева анастезія уретри220
П23-026Оформление документов на МСЭК (уролог)Оформлення документів на МСЕК (уролог)350
П23-020Перевязка гнойнаяПерев'язка гнійна230
П23-021Перевязка гнойная с дренированиеПерев'язка гнійна з дренування350
П23-022Перевязка чистаяПерев'язка чиста150
П23-008Повторный приём урологаПовторний прийом уролога280
П23-009Прием врача урологаПрийом лікаря уролога350
П23-010Профилактический осмотр врача урологаПрофілактичний огляд лікаря уролога140
П23-011Термокоагуляция кандилом полового членаТермокоагуляція кандилом статевого члена940
П23-016Удаление атером и гемангиом промежностиВидалення атером і гемангіом промежини940
УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ
П23-101УВТ Лечение простатитаУХТ Лікування простатиту440
П23-104УВТ 1000 ударов дополнительноУХТ 1000 ударів додатково90
П23-103УВТ 2000 ударов дополнительноУХТ 2000 ударів додатково220
П23-102УВТ 3000 ударов дополнительноУХТ 3000 ударів додатково330
П23-012УретроскопияУретроскопія940
П23-017ФренулотомияФренулотомія740
П23-014ЦистоскопияЦистоскопія2290
СТАЦІОНАР. УРОЛОГІЯ
Код послугиНайменування послуги, російськаНайменування послуги, українськаВартість, грн.
КОНСУЛЬТАЦІЇ, МСЕК
С23-130Заполнение документов на МСЭК урологического отделенияЗаповнення документів на МСЕК урологічного відділення420
С23-132Консультация врача урологического отделенияКонсультація лікаря урологічного відділення350
С23-133Консультация заведующего урологическим отделениемКонсультація завідувача урологічним відділенням400
С23-032Повторная консультация заведующего урологическим отделениемПовторна консультація завідувача урологічним відділенням300
С23-206 Консультация онкоурологаКонсультація онкоуролога420
С23-204Консультация професораКонсультація професора500
МАНІПУЛЯЦІЇ ДЛЯ АМБУЛАТОРНИХ ПАЦІЄНТІВ
С23-074Взятие венозной крови амб.Взяття венозної крові амб.55
С23-119Внутривенная капельная инъекцияВнутрішньовенна крапельна ін'єкція180
С23-111Внутривенная комплексная инъекцияВнутрішньовенна комплексна ін'єкція150
С23-120Внутримышечная инъекцияВнутрішньом'язова ін'єкція65
С23-156Забор биоматериала (урогенитальный соскоб) для ПЦРЗабір біоматеріалу (урогенітальний зішкріб) для ПЛР75
С23-090Забор мочи на посев с установкой катетера (амб.)Забір сечі на посів з установкою катетера (амб.)85
С23-084Инстилляции мочевого пузыря, уретры амб.Інстиляції сечового міхура, уретри амб.290
С23-089Катетеризация мочевого пузыря амб.Катетеризація сечового міхура амб.320
С23-021Перевязка простаяперев'язка проста120
С23-065Перевязка сложнаяперев'язка складна180
С23-106ЭКГ (без расшифровки)ЕКГ (без розшифровки)100
МАНІПУЛЯЦІЇ ДЛЯ ГОСПІТАЛІЗОВАНИХ ПАЦІЄНТІВ
С23-005Бужирование уретрыБужування уретри1160
С23-057Введение контраста для урографии амбулаторным пациентамВведення контрасту для урографии амбулаторним пацієнтам70
С23-016Взятие венозной кровиВзяття венозної крові55
С23-007Вправление головки полового членаВправлення голівки статевого члена580
С23-170Гемотрансфузионное обеспечение (плазма)Гемотрансфузійне забезпечення (плазма)4350
С23-169Гемотрансфузионное обеспечение (эритроцитарная масса)Гемотрансфузійне забезпечення (еритроцитарна маса)3950
С23-151Гемотрансфузия 1 доза (1 Гемакон), без стоимости препаратов кровиГемотрансфузія 1 доза (1 Гемакон), без вартості препаратів крові330
С23-177Гистологические исследования CSDГістологічні дослідження CSD830
С23-155Забор биоматериала (урогенитальный соскоб) для ПЦРЗабір біоматеріалу (урогенітальний зішкріб) для ПЛР75
С23-006Забор сока простатыЗабір соку простати170
С23-019Инстилляции мочевого пузыря, уретрыІнстиляції сечового міхура, уретри350
С23-062Инфузионная терапияІнфузійна терапія150
С23-028Массаж предстательной железыМасаж передміхурової залози290
С23-063Перевязка простаяПерев'язка проста120
С23-070Перевязка сложнаяПерев'язка складна180
С23-066Пункция водяночного мешкаПункція водяночного мішка900
С23-039Ретроградная уретеропиелография, уретроцистография, фистулография, замена нефростомических дренажейъРетроградна уретеропіелографія, уретроцистографія, фістулографія, заміна нефростоміческого дренажів280
С23-071ЭКГ (без расшифровки)ЕКГ (без розшифровки)100
МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД
С23-141Медицинское сопровождение (медсестра) (1 час)Медичний супровід (медсестра) (1 година)90
С23-142Медицинское сопровождение (санитарка) (1 час)Медичний супровід (санітарка) (1 година)60
ОПЕРАЦІЇ
ЛАЗЕРНІ ОПЕРАЦІЇ
С23-043Лазерная пиелолитотрипсияЛазерна піелолітотріпсія10010
С23-056Лазерная полипэктомияЛазерна поліпектомія2970
С23-049Лазерная резекция при раке предстательной железыЛазерна резекція при раку передміхурової залози10010
С23-042Лазерная уретеролитотрипсияЛазерна уретеролітотріпсія9130
С23-041Лазерная цистолитотрипсияЛазерна цістолітотріпсія9020
С23-044Лазерная эндоуротротомияЛазерна ендоуротротомія7260
С23-048Лазерная энуклиация предстательной железыЛазерна енукліація передміхурової залози13860
С23-047Лазерное рассечение стриктур мочеточникаЛазерне розсічення стриктур сечоводу1540
С23-050Лазерное удаление полипа уретрыЛазерне видалення поліпа уретри2530
ЛАПАРОСКОПІЧНІ ОПЕРАЦІЇ
С23-202Лапароскопическая литотомияЛапароскопічна літотомія19470
С23-203Лапароскопическая нефрэктомияЛапароскопічна нефректомія16500
C23-204Лапароскопическая радикальная простатэктомияЛапароскопічна радикальна простатектомія19030
С23-200Лапароскопическое иссечения кист почекЛапароскопічне видалення кіст нирок15620
С23-201Лапароскопическое лечение варикоцелеЛапароскопічне лікування варикоцеле8580
ОПЕРАЦІЇ ПРОФЕСОРА
С23-176Лапароскопическая литотомияЛапароскопічна літотомія25410
С23-171Лапароскопическая нефрэктомияЛапароскопічна нефректомія23100
С23-172Лапароскопическая радикальная простатэктомияЛапароскопічна радикальна простатектомія28930
С23-178Лапароскопическая радикальная простатэктомия (2 категория)Лапароскопічна радикальна простатектомія (2 категорія)33000
С23-179Лапароскопическая радикальная простатэктомия (3 категория)Лапароскопічна радикальна простатектомія (3 категорія)38500
С23-175Лапароскопическая резекция почкиЛапароскопічна резекція нирки28930
С23-173Лапароскопическое иссечения кист почекЛапароскопічне видалення кіст нирок17380
С23-174Лапароскопическое лечение варикоцелеЛапароскопічне лікування варикоцеле17380
С23-205Операция БерчаОперація Берча23650
ЗАГАЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ
С23-001II этап аденомэктомииII етап аденомектомії9570
С23-134TVT-OTVT-O3740
С23-002Ангуляция уретрыАнгуляція уретры5500
С23-145Биопсия слизистой мочевого пузыряБіопсія слизової сечового міхура1870
С23-144Биполярная трансуретральная резекция биопсия мочевого пузыряБіполярна трансуретральна резекція біопсія сечового міхура8300
С23-086Биполярная трансуретральная резекция мочевого пузыряБіполярна трансуретральна резекція сечового міхура11550
С23-181Биполярная трансуретральная резекция мочевого пузыря (3 категория)Біполярна трансуретральна резекція сечового міхура (3 категорія)22000
С23-180Биполярная трансуретральная резекция мочевого пузыря (2 категория)Біполярна трансуретральна резекція сечового міхура (2 категорія)17270
С23-087Биполярная трансуретральная резекция предстательной железы ( 1 степень сложности)Біполярна трансуретральна резекція передміхурової залози (1 ступінь складності)16270
С23-166Биполярная трансуретральная резекция предстательной железы ( 2 степень сложности)Біполярна трансуретральна резекція передміхурової залози (2 ступінь складності)16770
С23-167Биполярная трансуретральная резекция предстательной железы ( 3 степень сложности)Біполярна трансуретральна резекція передміхурової залози ( 3 ступінь складності)19690
С23-088Биполярная трансуретральная резекция уретрального суженияБіполярна трансуретральна резекція уретрального звуження10650
С23-008Вскрытие абсцесса почкиРозтин абсцесу нирки6710
С23-009Вскрытие абсцесса предстательной железыРозтин абсцесу передміхурової залози4510
С23-010Вскрытие абсцессов и гнойников органов мошонкиРозтин абсцесів і гнійників органів мошонки3960
С23-011Вскрытие и дренирование паранефритаРозтин і дренування паранефриту6380
С23-012Высокая орхидэктомияВисока орхідектомія4950
С23-017Дренирование тазаДренування тазу5170
С23-018Извлечение инородных тел мочевого трактаВилучення чужорідних тіл сечового тракту1870
С23-022Иссечение кист органов мошонкиВисічення кіст органів мошонки4620
С23-026Круговое обрезание крайней плотиКруговий обрізання крайньої плоті3850
С23-029МеатотомияМеатотомія2090
С23-034НефропексияНефропексія7480
С23-036НефростомияНефростомія6160
С23-031Нефростомия под УЗИНефростомія під УЗД2310
С23-045ОрхидэктомияОрхідектомія4840
С23-053Пересечение короткой уздечкиПеретин короткої вуздечки2200
С23-054Пересечение левой яичковой вены по ИванисевичуПеретин лівої яєчкової вени по Іванісевічу6160
С23-055ПиелолитотомияПіелолітотомія12100
С23-058Пластика ПУСПластика ПУС12760
С23-059Полипэктомия мпсПоліпектомія сечо-статевої системи2750
С23-067Пункция кист почекПункція кіст нирок2530
С23-068ПХО при травмах мпсПХО при травмах сечо-статевої системи2200
С23-069Рассечение ущемляющего кольца крайней плотиРозсічення затискаючого кільця крайньої плоті2090
С23-072Резекция кист почекРезекція кіст нирок7480
С23-075Резекция мочевого пузыряРезекція сечового міхура9680
С23-076Резекция мочеточникаРезекція сечоводу7920
С23-077Резекция оболочек водянкиРезекція оболонок водянки4730
С23-078Стентирование мочеточникаСтентування сечоводу2090
С23-082Трансабдоменальная нефрэктомияТрансабдоменальная нефректомія12760
С23-083Транслюмбальная нефрэктомияТранслюмбальной нефректомія11550
С23-085Троакарная цистостомияТроакарной цистостоми2640
С23-091Удаление новообразований мошонкиВидалення новоутворень мошонки3300
С23-092Удаление остроконечных кондиломВидалення гострих кондилом2750
С23-140Удаление парауретральной кистыВидалення парауретральної кісти4840
С23-095УретерокутанеостомияУретерокутанеостомія8910
С23-096УретеролитотрипсияУретеролітотріпсія7590
С23-100УретеропиелолитотомияУретеропіелолітотомія9680
С23-113УретероскопияУретероскопія2310
С23-101УретероцистонеостомияУретероцистонеостомія10450
С23-103Ушивание пузырно-влагалищного свищаУшивання міхурово-вагінального свища7920
С23-109ЦистолитостомияЦістолітостомія4840
С23-110ЦистолитотрипсияЦістолітотріпсія6930
С23-112Цистоскопия в операционнойЦистоскопія в операційній1650
С23-114ЦистэктомияЦистектомія15070
С23-115Черезпузырная аденомэктомияЧерезпузирна аденомектомія10890
С23-160Эндоскопическая литоэкстракция конкрементаЕндоскопічна літоекстракція конкременту5170
С23-116Эндоскопическое рассечение устья мочеточникаЕндоскопічне розсічення гирла сечоводу3630
С23-117ЭндоуретротомияЕндоуретротомія7260
С23-118ЭпидидимэктомияЕпідідімектомія4620
С23-121ЭпицистостомияЕпіцістостомія4070
ОПЕРАЦІЇ ГОЛЬМІЄВИМ ЛАЗЕРОМ
С23-157Гольмиевая пиелолитотрипсия (1 категория)Гольмієва піелолітотріпсія (1 категорія)12430
С23-158Гольмиевая пиелолитотрипсия (2 категория)Гольмієва піелолітотріпсія(2 категорія)14850
С23-159Гольмиевая пиелолитотрипсия (3 категория)Гольмієва піелолітотріпсія (3 категорія)17160
С23-147Гольмиевая уретеролитотрипсия верхних отделов мочеточника (1 категория)Гольмієва уретеролітотріпсія верхніх відділів сечоводу (1 категорія)11330
С23-148Гольмиевая уретеролитотрипсия верхних отделов мочеточника (2 категория)Гольмієва уретеролітотріпсія верхніх відділів сечоводу (2 категорія)13750
С23-149Гольмиевая уретеролитотрипсия верхних отделов мочеточника (3 категория)Гольмієва уретеролітотріпсія верхніх відділів сечоводу (3 категорія)16060
С23-127Гольмиевая уретеролитотрипсия нижних отделов мочеточника (1 категория)Гольмієва уретеролітотріпсія нижніх відділів сечоводу (1 категорія)10120
С23-128Гольмиевая уретеролитотрипсия нижних отделов мочеточника (2 категория)Гольмієва уретеролітотріпсія нижніх відділів сечоводу (2 категорія)12540
С23-137Гольмиевая уретеролитотрипсия нижних отделов мочеточника (3 категория)Гольмієва уретеролітотріпсія нижніх відділів сечоводу (3 категорія)14740
С23-124Гольмиевая цистолитотрипсия (1 категория)Гольміэва цістолітотріпсія (1 категорія)10120
С23-125Гольмиевая цистолитотрипсия (2 категория)Гольміэва цістолітотріпсія (2 категорія)12540
С23-126Гольмиевая цистолитотрипсия (3 категория)Гольміэва цістолітотріпсія (3 категорія)14740
С23-164Фиброуретерореноскопия диагностическаяФіброуретерореноскопія діагностична16900
С23-161Фиброуретерореноскопия с гольмиевой пиелолитотрипсией (1 категория)Фіброуретерореноскопія з гольмієвою піелолітотріпсією (1 категорія)25700
С23-162Фиброуретерореноскопия с гольмиевой пиелолитотрипсией (2 категория)Фіброуретерореноскопія з гольмієвою піелолітотріпсією (2 категорія)26700
С23-163Фиброуретерореноскопия с гольмиевой пиелолитотрипсией (3 категория)Фіброуретерореноскопія з гольмієвою піелолітотріпсією (3 категорія)27500
ВІДКРИТІ ОПЕРАЦІЇ
С23-182Адреноалэктомия, резекция надпочечника, иссечение кист надпочечникаАдреноалектомія, резекція надника, висічення кіст надниркової15000
С23-194Ангуляция уретры по Берчу при недержани мочиАнгуляція уретри за Берчем при нетриманні сечі10000
С23-185Геминефрэктомия при полюсе почкиГемінефректомія при полюсі нирки15000
С23-190Иссечение дивертикулов мочевого пузыряВисічення дивертикулів сечового міхура10000
С23-198Иссечение индуративной бляшки с пластикой собственной оболочки яичка при болезни ПейрониВисічення індуративної бляшки з пластикою власної оболонки яєчка при хворобі Пейроні10000
С23-186Иссечение многокамерной кисты почкиВисічення багатокамерної кісти нирки8000
С23-196Кольпопексия и кольпография при цистоцелеКольпопексія і кольпографія при цистоцеле22000
С23-195Кольпопексия при опущении стенок влагалища и цистоцелеКольпопексія при опущенні стінок піхви і цистоцеле20000
С23-197Кольпоскепия, кольпография, ангуляция уретры при недержании мочи и выпаденииКольпоскепія, кольпографія, ангуляція уретри при нетриманні сечі і випаданні25000
С23-189Нефропиелолитотомия при коралловидных камняхНефропіелолітотомія при кораловидних каменях15000
С23-188Нефруретерэктомия с резекцией стенки мочевого пузыря при папиллярных опухолях лоханкиНефруретеректомія з резекцією стінки сечового міхура при папілярних пухлинах миски20000
С23-187Пластика ПУС при гидронефротической трансформацииПластика ПУС при гідронефротичній трансформації15000
С23-183Радикальная нефрэктомия при опухоли почкиРадикальна нефректомія при пухлині нирки20000
С23-191Резекция мочевого пузыря, резекция с уретероцисттонеостомиейРезекція сечового міхура, резекція з уретероцісттонеостомією17000
С23-184Резекция почки при опухоляхРезекція нирки при пухлинах20000
С23-199Селективная денервация полового члена при преждевременной эякуляцииСелективна денервація статевого члена при передчасній еякуляції10000
С23-193Уретероцистоненеостомия при стриктурах мочеточникаУретероцістоненеостомія при стриктурах сечоводу17000
С23-192ЦистэктомияЦистектомія25000
ПЕРЕБУВАННЯ В СТАЦІОНАРІ УРОЛОГІЇ
С23-135Стоимость дня пребывания на дневном стационаре в урологическом отделении (эконом)Вартість дня перебування на денному стаціонарі в урологічному відділенні (економ)410
С23-079Стоимость пребывания в урологическом отделении в 4 - 5 местной палате за 1 сутки (эконом)Вартість перебування в урологічному відділенні в 4 - 5 місцевій палаті за 1 добу (економ)410
С23-152Стоимость пребывания в урологическом отделении в 2-х местной палате за 1 сутки (стандарт)Вартість перебування в урологічному відділенні в 2-х місній палаті за 1 добу (стандарт)870
С23-129Стоимость пребывания в урологическом отделении в 3 местной палате за 1 сутки (стандарт)Вартість перебування в урологічному відділенні в 3 місній палаті за 1 добу (стандарт)640
С23-154Стоимость пребывания в урологическом отделении в одноместной двухкомнатной палате за 1 сутки (стандарт)Вартість перебування в урологічному відділенні в одномісній двокімнатній палаті за 1 добу (стандарт)1610
С23-153Стоимость пребывания в урологическом отделении в одноместной двухкомнатной палате за 1 сутки (Стандарт +)Вартість перебування в урологічному відділенні в одномісній двокімнатній палаті за 1 добу (Стандарт +)1870
С23-143Стоимость пребывания в урологическом отделении в одноместной палате за 1 сутки (стандарт)Вартість перебування в урологічному відділенні в одномісній палаті за 1 добу (стандарт)1210
ПОСЛУГИ ДЛЯ АМБУЛАТОРНИХ ПАЦІЄНТІВ
С23-094Амбулаторный консультативный прием врача урологического отделенияАмбулаторний консультативний прийом лікаря урологічного відділення350
С23-093Амбулаторный консультативный прием зав. урологическим отделением Амбулаторний консультативний прийом зав. урологічним відділенням400
С23-099Повторный амбулаторный прием врача урологического отделения ( в течение 30 дней)Повторний амбулаторний консультативний прийом лікаря урологічного відділення (протягом 30 днів)240
С23-105Повторный амбулаторный прием зав. урологическим отделением( в течение 30 дней)Повторний амбулаторний консультативний прийом зав. урологічним відділенням (протягом 30 днів)290
С23-208 Амбулаторный консультативный прием онкоурологаАмбулаторний консультативний прийом онкоуролога420
С23-207 Амбулаторный консультативный прием профессораАмбулаторний консультативний прийом професора500
4.1/5 - (50 голосов)