ПРО НАПРЯМОКНАШІ ЛІКАРІВІДГУКИ ПРО НАСПОСЛУГИ

ОСКІЛЬКИ ПРИЧИНИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ МОЖУТЬ БУТИ РІЗНИМИ І В БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ, ВИКЛИКАНІ БІЛЬШ НІЖ ОДНИМ ФАКТОРОМ, МИ РЕКОМЕНДУЄМО ВАМ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ТРИХОЛОГА VITACENTER®, ЩОБ ДОПОМОГТИ ДІАГНОСТУВАТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ.

СИМПТОМИ

Випадіння волосся та витончення волосся можуть бути викликані багатьма факторами. До них відносяться все: від неправильної дієти, дефіциту поживних речовин, дисфункції щитовидної залози, хіміотерапії, поганий стан здоров’я, до гормонального дисбалансу, менопаузи, генетики, фолікулярної чутливості та стресу.

З такою великою кількістю чинників, які слід враховувати, може бути важко дістатися до кореня проблеми, не звертаючись за професійною допомогою до лікаря трихолога. Найчастіше необхідно проводити аналізи крові, щоб визначити причину будь-якої втрати волосся та / або витончення волосся, а також ретельне дослідження вашого волосся та шкіри голови.

Проте, завжди є причина для випадіння волосся та стоншування волосся. Волосяні клітини є найбільш чутливими клітинами організму до внутрішніх дисбалансів і змін.

Якщо ви стикаєтеся з симптомами, що вказують на перераховані дерматовенерологічні захворювання, ми рекомендуємо звернутися до нашого лікаря. Для успішного лікування лікар повинен здійснити огляд і призначити ряд аналізів, за результатами яких буде виставлено діагноз.

ЯКІ ПОСЛУГИ МИ НАДАЄМО:

  • КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ANTI-AGE МЕТОДАМИ ОМОЛОДЖУВАННЯ;
  • ПЛАЗМОТЕРАПІЯ, ПЛАЗМОГЕЛЬ;
  • КЛІТИННА ТЕРАПІЯ REGENERA ACTIVA;
  • ЛІПОФІЛЛІНГ; ІН’ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГИЯ.

ПЛАЗМОТЕРАПІЯ, ПЛАЗМОГЕЛЬ

1. Виключається ризик алергічної реакції, так як для введення під шкіру використовується власна тканина, яку здоровий організм не відторгне;

2. М’який ефект без виснаження клітин і тканин;

3. Неможливість інфікування, тому що містяться в живій плазмі білки та антитіла — надійний захист від мікробів; 4. Загальна тривалість ефекту.


СТАЦІОНАР. ТРИХОЛОГІЯ
Код послугиНайменування послуги, російськоюНайменування послуги, українськоюВартість, грн.
С22-365 Амбулаторный консультативный прием врача дерматовенерорлога (трихолога) стационараАмбулаторний консультативний прийом лікаря дерматовенеролога(трихолога) стаціонару350
С22-372 Консультация трихолога с трихоскопиейКонсультація трихолога з тріхоскопією770
С22-366 Повторный амбулаторный консультативный прием врача дерматовенеролога (трихолога) стационараПовторний амбулаторний консультативний прийом лікаря дерматовенеролога(трихолога) стаціонару300
4.2/5 - (25 голосов)