Політика конфіденційності ТОВ «ВІТАЦЕНТР» формує правила використання персональних даних, які надає користувач (надалі — пацієнт) на сайті ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТАЦЕНТР» (ТОВ «ВІТАЦЕНТР») — www.vitacenter.com.ua

Ці дані потрібні для надання пацієнту послуг в сфері охорони здоров’я.

Для використання сервісів сайту ТОВ «ВІТАЦЕНТР» (онлайн-запис, онлайн-консультації, залишення відгуків та інше), пацієнт повинен надати ТОВ «ВІТЦЕНТР» свої персональні дані: прізвище, ім’я та по батькові, контактний номер телефону, адресу електронної скриньки, дату народження, адреса проживання та прописки, в автоматичному режимі будуть зафіксовані IP-адреса та cookies пацієнта.

Персональні дані обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010.

Якщо пацієнт заповнив усі поля необхідної інформації, це означає, що він надав згоду та прийняв умови Політики конфіденційності ТОВ «ВІТАЦЕНТР». В іншому випадку пацієнт не зможе використовувати додаткові сервіси, які розміщені на сайті ТОВ «ВІТАЦЕНТР».

Власник сайту не розголошує і не передає персональні дані пацієнтів третім особам без згоди їхнього власника. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Актуальна версія Політики конфіденційності ТОВ «ВІТАЦЕНТР» знаходиться на цій сторінці сайту.