VITACENTER® піклується про Ваше здоров’я та відкриває нові можливості – тестування для виявлення антитіл IgM та IgG до нового типу коронавірусу COVID-19.

Для діагностики COVID-19 існує два варіанти тестування.

Перший  – полімеразна ланцюга реакція (ПЛР-тест), метод ПЛР є стандартом для встановлення діагнозу COVID-19 від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Задля того, щоб виявити наявність вірусу на ранніх стадіях та здатність до його поширення необхідним є ПЛР-тест. Аналіз проводиться шляхом взяття  біоматеріалу з горла чи носа (носоглотки). ПЛР-тестування виконуеться  на базі «ДУ  «Запорізький обласний лабораторний центр  МОЗ України»

VITACENTER® пропонує взяття ПЛР-тестування з отриманням результатів протягом 2-х  робочих  днів.

Другий варіант –тест на дослідження коронавірусу методом ІФА (імуно-ферментного аналізу) вказує нам на наявність антитіл до COVID-19, які з’являються в організмі людини при зіткненні з вірусом.

Імуноглобуліни (IgM) до коронавірусу починають вироблятись в організмі на 5-7 день після інфікування. Виявлення антитіл IgM свідчить про можливість гострої фази протікання хвороби.

Сьогодні довідка про проведення тестування на антитіла  IgM  необхідна при проведенні будь-якої планової операції. Підготуватись завчасно та протягом 1-2 робочих днів отримати результат можна у VITACENTER® (довідка дійсна протягом 3-х днів).

Для визначення наявності імунітету  до SARS-CoV-2 необхідним є проведення тестування на виявлення антитіл IgG. Наявність в організмі антитіл IgG визначає можливість того, що стадія Вашого захворювання на 21-25 дні або Ви вже перенесли захворювання та отримали набутий імунітет.

Останнім часом все частіше виявляють випадки перебігу захворювання в легкій формі, коли людина має грипоподібні симптоми і не звертається за медичною допомогою. Тому доцільно здавати аналізи на виявлення антитіл IgM та IgG комплексно, оскільки при цьому можна отримати відповіді на запитання, чи є у організмі людини антитіла, чи перенесла вона вірус, чи сформувався імунітет, а також чи долікований коронавірус, якщо мова йде про пацієнта після лікування.

Пропонуємо проведення комплексного тестування  антитіл IgM та IgG у VITACENTER® з оперативним отриманням результату.

Якщо антитіла виявлені — необхідно звернутися до сімейного лікаря. Він призначить необхідні додаткові дослідження (тест ПЛР), визначить тактику спостереження і, якщо потрібно, лікування.

Детальніше за телефонами:

(061) 289-07-05

(097) 289-07-05

(095) 289-07-05

Любіть себе та будьте здорові!

З турботою про кожного пацієнта,

VITACENTER®