В даний час медична допомога не прив’язана до місця прописки, обрати медичний заклад можливо незалежно від поділу на дільниці, як було раніше.

Пацієнт підписує декларацію там, де йому зручніше обслуговуватися — можна вибирати лікаря, який працює біля будинку, роботи і т.д.

Декларація — це вибір тих, хто хоче бути впевненим у своєчасності та якості надання медичних послуг.

Ви можете звернутися до терапевта або сімейного лікаря для підписання декларації, і цей фахівець стане для Вашої сім’ї своєрідним персональним менеджером здоров’я.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем: ваш паспорт та ідентифікаційний номер.

Перш за все, послуги лікаря оплачуватиме держава, а Ви отримаєте високий сервіс і якісне медичне обслуговування в приватній клініці, а також Ви особисто обираєте сімейного лікаря.

VITACENTER® — лідер приватної медицини. Багатопрофільний медичний центр, що надає повний комплекс послуг з профілактики, діагностики та лікування захворювань.

Наші двері відкриті для всіх, незалежно від прописки або адреси проживання.

У разі, якщо Вам або Вашим близьким знадобитися медична допомога — Ви завжди можете покладатися на нас!Для ще більшої вашої зручності у нас на сайті:https://www.vitacenter.com.ua/family-doctors-ua/ у розділі «Декларація онлайн» можна заключити документ з лікарем не виходячи з дому.

Це дуже просто.Поліклініка та філіали нашої кліники знаходяться за адресами:

• м. Запоріжжя, вул.Сєдова, 3

• м. Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 12а

• м. Запоріжжя, вул. Новгородська, 28а

Виникли питання? Дзвоніть за додатковою консультацією:

061 289 07 05

097 289 07 05

095 289 07 05

Любіть себе та будьте здорові!

З турботою про кожного пацієнта, VITACENTER®