Щоб стати учасником бонусної системи та отримувати до 15% від сумми у чеку на Ваш бонусний рахунок заповніть будь ласка цю форму.

* необхідно вказати виключно власний номер телефону учасника! При наявності в базі ідентичного номера телефону Ваша анкета не збережеться і Ви не зможете користуватися бонусною системою.
* необхідно вказати виключно власну електронну адресу учасника! При наявності в базі схожої електронної адреси Ваша анкета не збережеться і Ви не зможете користуватися бонусною системою. Також нагадуємо, що в Україні електронні поштові системи rambler.ru, mail.ru, yandex.ru та yandex.ua працюють з обмеженням і повідомлення на них можуть не надходити.
Ставлячи галочку у цьому розділі я підтверджую точність та абсолютну достовірність усіх наданих мною персональних даних та усвідомлено даю згоду ТОВ "ВІТАЦЕНТР" на обробку наступних персональних даних згідно мети їх обробки: прізвище, ім'я, по батькові, рік, місяць, дата народження, стать, контактна інформація (номер телефону, адреса електронної пошти), відомості, що містяться в документах, що засвідчують особу, в тому числі паспортні дані, ІПН, дані інших особистих документів. Ця згода діє протягом невизначеного терміну.