НАЯВНІСТЬ УНІКАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, ЗАПАТЕНТОВАНІ ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИКИ, ШИРОКЕЗАСТОСУВАННЯ ЩАДНИХ ЛАПАРОСКОПІЧНИХ ТА ЕНДОСКОПІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ БЕЗ РОЗРІЗІВ І РУБЦІВ — ВСЕ ЦЕ ДОСТУПНО ПАЦІЄНТАМ СТАЦІОНАРУ VITACENTER®.

Завдяки широкому застосуванню в нашому стаціонарі сучасних щадних операцій, ми знизили такий показник, як середній ліжко-день, тобто час знаходження пацієнта в стаціонарі, з 11 до 4 днів. Частка сприятливих сучасних операцій в нашому стаціонарі становить зараз 60%, при цьому в провідних світових клініках цей показник вважається хорошим при значенні не менше 40%.

Оплата послуг клініки VITACENTER® здійснюється шляхом внесення 100% передоплати загальної вартості лікування в касу лікарні. По завершенню лікування, проводиться остаточний перерахунок вартості фактично наданих послуг.

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ В СТАЦІОНАРІ СКЛАДАЄТЬСЯ З 4-Х ОСНОВНИХ ЧАСТИН:

1. Діагностичні обстеження до операції і в післяопераційному періоді.

2. Анестезія (наркоз).

3. Операція.

4. Перебування в палаті обраної пацієнтом ступеня комфортності.

У ВАРТІСТЬ СТАЦІОНАРНОГО ЛІКУВАННЯ НЕ ВХОДИТЬ:

1. Вартість медикаментів, деяких засобів і виробів медичного призначення, імплантантів, протезів. Після узгодження з лікарем їх можна буде придбати як в аптеці стаціонару, так і в будь-який інший. Вартість залежить від виробника, необхідної кількості, дози або розміру та інших індивідуальних чинників.

2. Харчування — за бажанням пацієнта, оплачується окремо. Надається можливість попереднього замовлення як комплексного харчування, так і окремо сніданку, обіду або вечері.

Ми постійно проводимо опитування пацієнтів, наскільки вони задоволені якістю наданого нами сервісу. На кожному поверсі стаціонару знаходяться книги відгуків і пропозицій, багато хто залишає свої відгуки та подяки на наших сторінках в соціальних мережах.

Ми дякуємо Вам за проявлену небайдужість і залишені відгуки, а також обіцяємо, що жоден з них не залишиться непоміченим. Якщо Ви вказали свій номер телефону або електронну адресу, ми обов’язково протягом доби відповімо на нього.

10 ПРИЧИН ОБРАТИ VITACENTER®

1. Допомагаємо незалежно від місця прописки або роботи.

2. На час лікування видається лікарняний лист.

3. У кожному відділенні є палати різного ступеня комфортності, тобто «на будь-який гаманець» — як стандартні, так і підвищеної комфотрного: з санвузлом, душовою, ТВ, кондиціонером, електрочайником, комплектом посуду, сейфом для особистих речей, Wi-Fi.

4. Цілодобово працюють відділення хірургії, терапії, реанімації.

5. Є можливість замовити 3-х разове харчування.

6. Сучасне обладнання иа щадні технології дозволяють проводити 60% всіх операцій без подальших рубців і шрамів на шкірі.

7. Пацієнти економлять свій час, проходячи повне обстеження при госпіталізації протягом 1-го дня в нашому сучасному діагностичному центрі.

8. Всі завідувачі відділеннями щодня проводять консультативні прийоми за попереднім записом.

9. Тільки в нашому хірургічному відділенні оперує професор, всесвітньо відомий хірург-панкреатології, зав.кафедрою факультетської хірургії та онкології ЗДМУ Клименко Володимир Микитович. Його оригінальні оперативні методи лікування хронічного панкреатиту спрямовані на усунення патологічних змін в підшлунковій залозі з максимальним збереженням її функції.

Такі органозберігаючі операції зі збереженням паренхіми залози виконуються в світовій практиці тільки в клініці VITACENTER®!

10. Весь медичний інвентар стерилізують згідно санітарно-епідемічним нормам, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України.

5/5 - (1 голос)