ПРО НАПРЯМОКПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕНЬВІДГУКИ ПРО НАСНАШІ ЛІКАРІПОСЛУГИ

В ЕНДОСКОПІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ БАГАТОПРОФІЛЬНОЇ ЛІКАРНІ VITACENTER® ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАЙСУЧАСНІШІ ВІДЕОЕНДОСКОПІЧНІ СИСТЕМИ — EVIS EXERA III (OLYMPUS, 190) І EVIS EXERA II (OLUMPUS, 180)

Наявність високої здатності — 1080р, робить можливим побачити найдрібніші деталі та не пропустити навіть самі початкові зміни слизової оболонки.

Автентична для 190 і 180 серії ендоскопів функція узкоспектрального зображення (narrow band imaging) — NBI — дозволяє доктору побачити деталі будови судин мікроциркуляторного русла слизової і підслизової оболонки шлунково-кишкового тракту та тим самим виявити онкологічні зміни на самій ранній стадії, коли ще немає ніяких клінічних проявів, симптомів і скарг.

Набір різних додаткових функцій дозволяє збільшити зображення, зробити його більш детальним, зафіксувати зображення на відео та фото носії. При необхідності — зображення та відео можна переслати по електронній пошті.

У сучасній гастроентерології важливо знати факт наявності метаплазії, а також її тип (тонкокишкова, товстокишкова, шлункова) — що впливає на тактику та результат лікування.

Наявність або відсутність дисплазії також впливає на вибір методу лікування, ендоскопічної резекції, радіочастотної абляції, аргоноплазменной коагуляції. Наприклад, Американська асоціація гастроентерологів (AGA) та NCCN — National Comprehensive Cancer Network прирівнюють важку ступінь дисплазії до раннього раку, що обумовлює однакові тактичні підходи до лікування.

СУЧАСНІ ВІДЕОСИСТЕМИ EVIS EXERA III (OLYMPUS, 190) ТА EVIS EXERA II (OLUMPUS, 180) — ДОЗВОЛЯЮТЬ ОТРИМАТИ ЗОБРАЖЕННЯ НАСТІЛЬКИ ВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ, ЩО МОЖНА ВИЗНАЧИТИ Й ТИП МЕТАПЛАЗІЇ, І НАЯВНІСТЬ ДИСПЛАЗІЇ.

А функція збільшення та подвійного фокуса дозволяє виконувати операції і видаляти доброякісні та злоякісні (на стадії T1a-T1b sm1) утворення ендоскопічно без розрізів і шрамів на тілі. Практично на наступний день пацієнт повертається до звичного йому ритму життя та очікує якісне гістологічне заключення.

ВСЕ ЕНДОСКОПІЧНІ ПРОЦЕДУРИ, МАНІПУЛЯЦІЇ І ОПЕРАЦІЇ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ВИКОНУЮТЬСЯ ПІД ЧАС МЕДИКАМЕНТОЗНОГО СНУ. АНЕСТЕЗІЯ ВИКОНУЄ БРИГАДА АНЕСТЕЗІОЛОГІВ І МЕДСЕСТРИ АНЕСТЕЗИСТКИ. ПРИ ПОКАЗАННЯХ, ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ ОБСЯГ І ВИД АНЕСТЕЗІЇ МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНО, З МЕТОЮ МАКСИМАЛЬНОЮ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТА.

Однією з головних умов якісної ендоскопічної діагностики та операції — це стерильність і інфекційна безпека.

В ендоскопічному відділенні клініки VITACENTER® всі ендоскопи проходять всі етапи попередньої очистки, дезінфекції, передстерилізаційного очистки та стерилізації згідно з наказами МОЗ України, з використанням сучасних надійних і безпечних для людини та навколишнього середовища дезінфікуючих засобів.

Зберігаються ендоскопи в окремих стерилізаційних шафах.Такий підхід до репроцессінгу забезпечує максимальну безпеку та надійність.

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОТЯГОМ 5 ХВИЛИН ПАЦІЄНТ ОТРИМУЄ ВИСНОВОК.

ЯКІ ДОСЛІДЖЕННЯ МИ ПРОВОДИМО

ЕНДОСКОПІЯ СТРАВОХОДУ, ШЛУНКУ, ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ

Ендоскопи з високою роздільною здатністю та функцією узкоспектрального зображення дозволяють виконувати онкологічний скринінг:

 • ВІДЕОЕЗОФАГОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІЯ У ВУЗЬКОМУ СПЕКТРІ ТА ХРОМОСКОПІЯ

Надійний онкоскринінг, що дозволяє побачити детально вогнища метаплазії, дисплазії, оцінити характер найдрібніших змін слизової. Це діагностика атрофічного гастриту з метаплазією, діагностика раннього раку шлунка, стравоходу Барретта, шлункової гетеротопії в верхні відділи стравоходу, оцінити зміни мікроциркуляторного русла слизової стравоходу та таким чином виявити ранній рак стравоходу і т.д.

 • ДІАГНОСТИЧНІ МАНІПУЛЯЦІЇ:

— діагностика ступеня атрофічного гастриту з оцінкою ризику розвитку раку шлунка;

— Біопсія шлунка по протоколу для морфологічної оцінки за системою OLGA / OLGIM;

— біопсія стравоходу по протоколу Сіетл — для діагностики типу метаплазії стравоходу і стравоходу Барретта;

— таргетная біопсія — прицільна біопсія в режимі узкоспектрального зображення дозволяє максимально точно отримати зразок тканини з найбільш підозрілих ділянок і в подальшому отримати адекватну морфологічну картину;

— вимір діаметра стравоходу — виконується для підбору датчика для радіочастотоной абляції;

— хромоскопія — додаткове забарвлення слизової під час дослідження дозволяє ще більш максимально збільшити контрастність зображення та підвищити діагностичну цінність дослідження.

— для діагностики захворювань шлунку та 12-палої кишки;

— гемостаз ендоскопічними кліпсами — при, наприклад, виразковій кровотечі дуже важливо максимально швидко та надійно домогтися зупинки кровотечі — виразковий дефект із судиною, що кровоточить зашивається спеціальними кліпсами — зупиняється кровотеча;

— установка зонду для ентерального харчування, коли людина не здатна самостійно приймати їжу. У таких ситуаціях ендоскопія приходить на допомогу лікареві та пацієнтові, адже надає можливість ендоскопічно встановити зонд в кишківник (спеціальна тоненька трубочка-катетер) для отримання їжі (в деяких випадках встановлюється ендоскопічно гастростома, яка при необхідності може бути легко видалена).

 • ОПЕРАЦІЇ:

РАДІОЧАСТОТНА АБЛЯЦІЯ СТРАВОХОДУ БАРРЕТТА

Операція, при якій спеціальним датчиком, абсолютно безпечно, видаляється змінений епітелій і знижується ризик розвитку раку стравоходу. Операція виконується в автоматичному режимі, доставка, інтенсивність і глибина доставки енергії до слизової контролюється розумним оригінальним генератором частот Американської фірми Medtronic. Виконується під наркозом. На наступний день після операції пацієнт виписатися та повернутися до своїх справ.

СТЕНТУВАННЯ СТРАВОХОДУ

Установка металевого стенту, що саморозширюється в просвіт стравоходу — для забезпечення прийому їжі при пухлинному процесі, що звужує просвіт стравоходу — запущеному раку стравоходу.

ВСТАНОВЛЕННЯ ВНУТРІШЛУНКОВОГО БАЛОНА

Установка спеціального пристрою (балон) в просвіт шлунка для зниження маси тіла при різних захворюваннях (ожиріння) пов’язаних зі збільшенням індексу маси тіла та надмірною вагою, часто використовується для передопераційного зниження маси тіла та зниження кардіонавантаження.

АРГОНОПЛАЗМЕНА КОАГУЛЯЦІЯ

Метод «заварювання» кровоточивих поверхонь, виразок з використанням розплавленої плазми аргону, надійний при кровотечах в шлунку та 12-палої кишці.

ЕНДОСКОПІЧНА ПОЛІПЕКТОМІЯ

Видалення поліповідних утворень спеціальною ендоскопічною петлею.

ЕНДОСКОПІЧНА РЕЗЕКЦІЯ СЛИЗОВОЇ

Видалення великих утворень слизової оболонки.

ЕНДОСКОПІЧНА ДИСЕКЦІЯ У ПІДСЛИЗОВОМУ ШАРІ

Спосіб видалення пласких утворень слизової оболонки (частіше за все це ранній рак, Tis-T1a-T1b sm1), виконується тільки під наркозом, може бути методом отримання первинного морфологічного матеріалу при стадіювання пухлин слизової.

ЕНДОСКОПІЧНА ТУНЕЛЬНА РЕЗЕКЦІЯ

Спосіб видалення солідних (щільних, в оболонці) утворень в підслизовому шарі стінки органу. Виконується під наркозом.

ПЕРОРАЛЬНА ЕНДОСКОПІЧНА МІОТОМІЯ (POEM)

Сучасний метод лікування ахалазії кардії, після такої операції відновлюється здатність безболісно приймати їжу. Операція виконується ендоскопічно, під наркозом, без розрізів і шрамів на животі, через 5-7 днів пацієнт повертається до звичайного життя.

ЕНДОСКОПІЧНА ПЕРОРАЛЬНА МІОТОМІЯ ПРИ ДИВЕРТИКУЛІ ЦЕНКЕРА

Іноді природа дає збій і в верхніх відділах стравоходу виникають мішкоподібні випинання — дивертикули. Великі випинання можуть створювати проблеми для проходження їжі, навіть викликати біль. Дана операція ендоскопічно усуває звуження просвіту в області дивертикула, вирівнює просвіт стравоходу так що в подальшому усувається й саме випинання. Пацієнт буквально через дві доби після операції може приймати їжу.

ЛІГУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

Надійний спосіб усунення варикозно-розширених вен стравоходу, а також метод видалення невеликих кістозних утворень стінки стравоходу.


ЕНДОСКОПІЯ ЖОВЧНИХ ПРОТОК І ПРОТОК ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ

Підвищення тиску в жовчних протоках і протоках підшлункової залози є загрожуючим для життя ускладненням важких захворювань, таких як пухлина головки підшлункової залози, хронічний панкреатит, пухлина жовчних проток і великого дуоденального сосочка, жовчнокам’яна хвороба, холедохолітіаз та ін.

Всі операції, що відновлюють відтік жовчі та соку підшлункової залози в дванадцятипалу кишку, є — життєзберігаючими, так як порушення роботи печінки та підшлункової залози призводить до летального результату.

В НАШІЙ КЛІНІЦІ ВИКОНУЮТЬСЯ ВСІ ВИДИ ЕНДОСКОПІЧНИХ ВТРУЧАНЬ НА ЖОВЧНИХ ПРОТОКАХ І ПРОТОКАХ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ. УСІ ЦІ ВТРУЧАННЯ ВИКОНУЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІД ЧАС СНУ, ЗІ ЗНЕБОЛЕННЯМ, З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ ДЛЯ ПАЦІЄНТА.

 • ОПЕРАЦІЇ:

ЕНДОСКОПІЧНЕ СТЕНТУВАННЯ ХОЛЕДОХА

Установка металевих саморозширювальних і пластикових стентів в жовчні протоки для забезпечення адекватного відтоку жовчі в дванадцятипалу кишку при злоякісних і доброякісних захворюваннях жовчних проток, головки підшлункової залози та великого дуоденального сосочка.

ЕНДОСКОПІЧНЕ СТЕНТУВАННЯ ПРОТОК ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ

Установка пластикового стенту в протоки підшлункової залози при хронічному та гострому панкреатиті — для зниження тиску й забезпечення адекватного відтоку соку залози в дванадцятипалу кишку.

ЕНДОСКОПІЧНА ЛІТОЕКСТРАКЦІЯ ТА ЛІТОТРИПСІЯ

Видалення каменів з жовчних проток. Дуже часте ускладнення жовчнокам’яної хвороби — камені в жовчних протоках (холедохолітіаз), при цьому виникає механічна жовтяниця, порушується робота печінки. У багатопрофільній лікарні VITACENTER® виконується видалення каменів з жовчних проток, це відновлює відтік жовчі та рятує життя при синдромі механічної жовтяниці.

ЕНДОСКОПІЧНА ПРОВІДНИКОВА ПАПІЛОСФІНКТЕРОТОМІЯ

Спосіб усунення звуження (стенозу) вихідного відділу жовчних проток у великому дуоденальному сосочку. Стеноз в цьому місці виникає дуже часто у людей з камінням в жовчних протоках, і як правило (в 45% випадків) проявляється клінічно після видалення жовчного міхура. Виявляється в основному сильним больовим приступом в правому підребер’ї. Усуненнястенозу вихідних відділів жовчних проток звільняє пацієнта від нестерпного болю та відновлює нормальне надходження жовчі в дванадцятипалу кишку, тим самим забезпечуючи нормальне травлення.

ЕНДОСКОПІЧНА ПАПІЛЛЕКТОМІЯ

Видалення великого дуоденального сосочка з пухлиною. Жовчні протоки та протоки підшлункової залози відкриваються в 12-палій кишці в спеціальному м’язовому органі — Великий дуоденальний сосочок. На жаль, в цьому органі іноді виникають злоякісні та доброякісні утворення. Своєчасне видалення сосочка з утворенням може врятувати життя пацієнтові. Така операція виконується під наркозом, з обов’язковим, тимчасовим, стентуванням жовчних проток і проток підшлункової залози.


ЕНДОСКОПІЯ ТОВСТОГО КИШКІВНИКА

ЕНДОСКОПИ З ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ ТА ФУНКЦІЄЮ ВУЗЬКОСПЕКТРАЛЬНОГО ЗОБРАЖЕННЯ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИКОНУВАТИ ОНКОЛОГІЧНИЙ СКРИНІНГ.

Смертність від раку товстого кишківнику, на жаль, з кожним роком зростає. Своєчасне виявлення (онкоскринінг) утворень товстої кишки на більш ранній стадії в прямому сенсі цього слова — рятує життя.

При відсутності будь-яких скарг, перший у своєму житті онкоскринінг колоректального раку кожна людина повинна зробити в 40 років (тобто виконати відеоілеоколоноскопію):

 • ВІДЕОІЛЕОКОЛОНОСКОПІЯ У ВУЗЬКОМУ СПЕКТРІ ТА ХРОМОСКОПІЯ

Надійний онкоскринінг, що дозволяє побачити детально все найдрібніші зміни структури слизової і судин мікроциркуляторного русла. Для підвищення комфорту таке дослідження краще виконувати під час медикаментозного сну. При скринінгу (виявленні та контролі) колоректального раку дуже важлива правильна та якісна підготовка товстого кишківнику  пацієнта до такого дослідження. Досвідчені оператори та лікарі підкажуть і докладно пояснять, при консультації, як правильно підготуватися.

Це діагностика поліпів, аденом, особливо маленьких зубчастих аденом — які дуже часто та швидко перетворюються в злоякісну пухлину, а побачити їх можна тільки при велікій роздільній здатності з використанням вузького спектру та хромоскопії з індігокраміном! Такі аденоми частіше зустрічаються в правій половині товстого кишківнику. Діагностика пухлин товстої кишки, хвороби Крона, колітів, тощо.

При правильному виконанні скринінгу колоректального раку міжнародними керівництвами (ESGE — Європейська асоціація гастроинтестинальной ендоскопії, Всеукраїнська асоціація ендоскопістів, ASGE — Американська асоціація гастроинтестинальной ендосокпіі) рекомендовано видаляти всі знайдені поліпи розміром менше 1 см відразу при їх виявленні (при первинному скринінгу), а всі більші за 1 см – проводити біопсію та видаляти.

Немає таких поліпів в товстій кишці, що не перетворюються в злоякісні.

 • ОПЕРАЦІЇ:

ЕНДОСКОПІЧНА ПОЛІПЕКТОМІЯ

Видалення поліповідних утворень спеціальною ендоскопічною петлею.

ЕНДОСКОПІЧНА РЕЗЕКЦІЯ СЛИЗОВОЇ

Видалення великих утворень слизової оболонки ендоскопічної петлею після попереднього введення гелю в підслизовий шар.

ЕНДОСКОПІЧНА ДИСЕКЦІЯ В ПІДСЛИЗОВОМУ ШАРІ

Спосіб видалення пласких утворень слизової оболонки (частіше за все це ранній рак, Tis-T1a-T1b sm1), виконується тільки під наркозом, може бути методом отримання первинного морфологічного матеріалу при стадіювання пухлин слизової.


БРОНХОСКОПІЯ

Виявлення запальних процесів трахеї і бронхів, обструктивної патології, сторонніх тіл, новоутворень та ін.

ЕНДОСКОПІЧНЕ УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ (EUS, ЕНДОУЗІ)

Ультразвукове дослідження, при якому датчик розташований на кінці ендоскопа. При цьому лікар бачить ендоскопічну картину і ультразвукове зображення. Чутливість і специфічність у ендоУЗІ для діагностики захворювань гепатопанкреатобіліарной зони, шлунку, стравоходу і прямої кишки — вище, ніж у КТ і МРТ.

Наявність режиму Доплера, енергетичного Доплера дозволяє легко диференціювати трубчасті структури, протокові системи, судини, оцінювати в них швидкість кровотоку, вид кровотоку — турбулентний або ламінарний, виявляти в них наявність тромбів і т.д.

Завдяки безпосередньому контакту датчика з досліджуваним об’єктом (утворення, пухлина, серце будь-який інший орган і т.д.) з’являється можливість детально розглянути всю структуру новоутворення, поміряти швидкість кровотоку, побачити розташування в просторі, в стінці шлунково-кишкового тракту.

РОЗДІЛЬНА ЗДАТНОСТЬ АПАРАТІВ ДОЗВОЛЯЄ ПОБАЧИТИ УТВОРЕННЯ РОЗМІРОМ ВІД 1 ММ.

Така висока точність зображення дуже маленьких за розміром утворень дозволяє виконати їх біопсію під контролем ендоскопічного ультразвуку спеціальною голкою, дуже прицільно та точно, оскільки лікарю онкологу для правильного лікування необхідно знати морфологію утворення.

Ендоскопічне ультразвукове дослідження утворень стравоходу, шлунку, підшлункової залози, жовчних проток, прямої кишки рекомендовано NCCN (National Comprehensive Cancer Network) як обов’язкове для визначення стадії захворювання та взяття первинної біопсії.


ДОСЛІДЖЕННЯ
 • ЕНДОУЗД УТВОРЕНЬ СТІНКИ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ

Вид дослідження, що дозволяє визначити критерій T (класифікація пухлин TNM) — стадію злоякісного утворення, виявити ступінь його інвазії (проростання), або визначити локалізацію доброякісного утворення (ліпома, лейоміома) в стінці органу — дана інформація дозволяє визначити спосіб видалення пухлини (якщо утворення проростає тільки в поверхневі шари підслизової оболонки sm1 — з’являється можливість ендоскопічного його видалення, без розрізів на тілі). Інформація про стадії захворювання дуже важлива для лікаря онколога — від цього залежить лікувальна тактика.

 • ЕНДОУЗД ЛІМФАТИЧНИХ ВУЗЛІВ

Вид дослідження, що дозволяє визначити критерій N (класифікація пухлин TNM) — стадію злоякісного утворення. Визначає параметри лімфатичних вузлів — розміри, кількість, структуру, з можливістю взяття біопсії.

 • ТОНКОГОЛКОВА БІОПСІЯ ПІД КОНТРОЛЕМ ЕНДОУЗД

Спосіб отримання морфологічного матеріалу за допомогою пункції спеціальною голкою.

 • ВИМІР ШВИДКОСТІ КРОВОТОКУ У ВУШКУ ЛІВОГО ПЕРЕДСЕРДЯ

Дослідження, при якому в спеціальному режимі визначається швидкість кровотоку в порожнинах серця, а головне в вушку лівого передсердя, у пацієнтів з порушеннями ритму серця, що дає можливість лікарю кардіологові, аритмолу оцінити ступінь ризику тромбоемболічних ускладнень (наприклад, інсульт та ін.) і правильно спланувати лікування.

 • ЕНДОУЗД ОРГАНІВ ГЕПАТОПАНКРЕАТОБІЛІАРНОЇ СИСТЕМИ

Дослідження використовується для самої точної діагностики захворювань жовчних проток (пухлина, камені жовчних проток, стенози, стриктури), підшлункової залози — хронічний панкреатит, кісти, пухлини та різні утворення підшлункової залози, жовчнокам’яної хвороби, утворень великого дуоденального сосочка, печінки, при механічній жовтяниці. При цьому дослідженні можливо взяття біопсії, при необхідності, та проведення лікувальних маніпуляцій на протоках (при показаннях).

ЗА БАЖАННЯМ ПАЦІЄНТА ДОСЛІДЖЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ МОЖЕ ПРОВОДИТЬСЯ ПІД НАРКОЗОМ!

У нашій клініці ендоскопічне дослідження шлунку та 12-палої кишки (ФГДС) проводяться під місцевим знеболенням, що дозволяє значно зменшити блювотний рефлекс, больові відчуття та відчуття дискомфорту при проходженні зонду. Ця ж послуга може виконуватися під загальним знеболенням (наркоз).

За допомогою ендоскопу можна проводити лікувальні маніпуляції пацієнтам з виразковими захворюваннями, що значно підвищує ефективність лікування.

У ВІДДІЛЕННІ ЕНДОСКОПІЇ Є КАБІНЕТ ПІДГОТОВКИ ДО ДОСЛІДЖЕННЯ. Підготовка проводиться за годину до обстеження за попереднім записом.

 

ТОТАЛЬНА КОЛОНОСКОПІЯ
 • тривалість дослідження: 10-20 хвилин;
 • існують різні види підготовки на вибір:

1. Напередодні обстеження провести по 2 клізми в 16.00-18.00 — 20.00-22.00 по 1,5 л кожна. В день дослідження не снідати та провести з ранку 2 клізми по 1,5 л.

2. Напередодні дослідження не вечеряти після 16.00. Проносного не приймати!

3. За рекомендацією лікаря, підготовка може проводитися вдома спеціальними препаратами: діагнол, фортранс, ізіклін, фліт-фосфо сода за схемою, зазначеною в інструкції, що додається до препаратів.

 • в день дослідження не снідати та провести клізму 1,5 л;
 • при собі мати: простирадло, рушник і напрямок від лікаря.
ЕНДОСКОПІЧНА ПОЛІПЕКТОМІЯ (видалення поліпів)
 • тривалість дослідження: шлунка — 15-25 хв., кишечника — 20-30 хв.;
 • натщесерце (не їсти і не пити);
 • при собі мати: простирадло, рушник і напрямок від лікаря.
БРОНХОСКОПІЯ

Бронхоскопія — ендоскопічне дослідження дихальних шляхів при якому ендоскоп вводиться через голосову щілину в трахею та далі в пайові та сегментарні бронхи та далі.

При цьому близькість розташування травного тракту (верхнього стравохідного сфінктера) створює ризик потрапляння вмісту травного тракту на голосову щілину. Щоб уникнути подібних ситуацій необхідно виконувати дану процедуру натщесерце. Схема підготовки аналогічна для відеоезофагогастроскопіі.

Також необхідно виконати флюорографію або рентгеноскопічне дослідження органів грудної клітини, для того щоб лікар, який виконує дану процедуру, мав більше інформації про локалізацію можливого патологічного процесу та дослідження було максимально ефективним.

 • тривалість дослідження 5-15 хв .;
 • натщесерце (не їсти і не пити);
 • при собі мати: направлення лікаря на бронхоскопію, рентген обстеження з описом рентген-знімків, або комп’ютерну томографію з описом.
ВІДЕОІЛЕОКОЛОНОСКОПІЯ

МОМЕНТ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ СЛИЗОВОЇ ТОВСТОГО КИШКІВНИКУ. СЛІД ПРАВИЛЬНО РОЗУМІТИ ПОНЯТТЯ ОНКОСКРИНІНГУ — ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ВИЯВЛЕННЯ ТА БІОПСІЯ ВИЯВЛЕНИХ УТВОРЕНЬ І ПОЛІПІВ, А Й, ЩО САМЕ ГОЛОВНЕ, ОДНОЧАСНЕ ВИДАЛЕННЯ ВСІХ ВИЯВЛЕНИХ НЕОПЛАЗІЙ, ОСОБЛИВО ДРІБНИХ ЗУБЧАТИХ АДЕНОМ.

Видалення виявлених утворень товстої кишки, розміром до 1 см, має виконуватися відразу ж при їх діагностуванні, а великих (більше 1 см) — обов’язкове видалення при плановій ендоскопічній резекції. Тільки в такому випадку дослідження може називатися онкоскринінгом колоректального раку та мати сенс.

В даний час доведено, що в різних ділянках одного й того ж утворення (поліпа, неоплазії, зубчастої аденоми, тубулярной аденоми і т.д.) гістологічна структура неоднорідна, різна, тобто в одній точці утворення може бути неінвазивним, а в сусідній або в іншій точці, або в глибоких шарах може бути вже аденокарцинома. Виходячи з цих знань, ми розуміємо, що просте взяття біопсії — безглузде, — убогий гістологічний матеріал не дасть можливості лікареві патоморфологу адекватно оцінити гістологічну картину та Ви можете отримати неправильну тактику лікування. Дана інформація знаходить своє відображення в протоколах діагностики лікування і онкоскринінгу колоректального раку NCCN (National Comprehensive Caner Network).

Тому — для правильної діагностики та формування правильної тактики лікування дуже важливо дати на дослідження повністю видалене утворення — від цього, в прямому сенсі слова залежить тактика лікування, прогноз, результат, і Ваше життя.

Практично всі утворення (неоплазії) товстої кишки рано чи пізно проходять всі стадії онкогенеза. Та ключовим моментом є діагностика цих неоплазий на самій ранній стадії, коли скарг немає, немає ніяких зовнішніх ознак, симптомів. Першу в своєму житті, при відсутності скарг та колоректального раку у близьких родичів (мама, тато, бабуся, дідусь) відеоілеоколоноскопію з високою роздільною здатністю необхідно виконувати в 40 років. Що знизить Вам ризик смерті від колоректального раку за даними статистики.

Сучасні ендоскопи та ендоскопічні відеосистеми мають дуже високу роздільну здатність зображення, що дозволяє побачити найдрібніші зміни слизової і судин мікроциркуляторного русла. Однак для це необхідно дотримати кілька важливих умов. Однією з умов є наявність направлення від лікуючого лікаря з чітким зазначенням виконання необхідного дослідження.

І перше та найголовніше — це якісна підготовка слизової товстої кишки!

 • ДІЄТА

Безшлакова дієта становить основу стандартного методу підготовки товстого кишківнику та включає в себе прийом легкозасвоюваної, рафінованої їжі, що майже не містить речовин, що не перетравлюються. Як елемент підготовки, бесшлаковая дієта починається за 2-3 дня до початку активної механічної очистки кишківника. Напередодні дослідження рекомендований прийом прозорих рідин. У пацієнтів з хронічними запорами підготовка починається за 5 днів до процедури.

РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ:

БОРОШНЯНІ ВИРОБИ ТА РІС: білий хліб із збагаченого, очищеного борошна вищого гатунку, здоба, бісквіт, бублики без маку, прості крекери (без добавок), вермішель і локшина з борошна вищого гатунку, каші (рисова, вівсяна), білий очищений рис.

М’ЯСО: супи на нежирному м’ясному бульйоні без овочів, різні, добре приготовані страви з нежирної яловичини, телятини; відварене курча, а також у вигляді котлет, фрикадельок, суфле; яйце.

РИБА: страви з тріски, судака, окуня, щуки (нежирні сорти риби).

МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ: продукти багаті кальцієм (нежирний сир, сири), натуральний йогурт (без додатків!), нежирний кефір, не більше 2 склянок знежиреного молока.

ОВОЧІ: овочеві відвари, картопля (без шкірки).

ФРУКТИ ТА НАПОЇ: мус, ½ банана, персик, диня. Чай, неміцна кава, компоти, киселі та соки, бажано прозорі, без м’якоті, без сухофруктів, без ягід і зерен.

СЛАДКОЕ: цукор, мед, желе, сироп.

Можливе приготування їжі, а також вживання олії (вершкового, рослинного), майонезу, маргарину в обмежених кількостях.

ЗІ ВЖИВАННЯ ВИКЛЮЧАЮТЬСЯ:

Все продукти, що містять зерна (незбиране зерно, продукти з вмістом подрібнених зерен, горіхів, маку, кокосової стружки і т.д.), чорний хліб, крупи.

Всі свіжі та сушені овочі та фрукти, родзинки та ягоди, особливо з дрібними кісточками. Всі різновиди зелені (петрушка, кріп, салат, кінза, базилік і т.п.).

Капусняк й борщі з капусти, а також капуста в будь-якому вигляді (як свіжа, так і після кулінарної обробки).

Молочні супи, крем-супи, окрошка.

Жирні сорти м’яса, качка, гусак.

Копченості та соління, ковбаси, сосиски.

Консерви.

Жирні сорти риби.

Солоні та мариновані гриби, морські водорості.

Молочні продукти: йогурт, що містить наповнювачі (фрукти, мюслі), пудинг, вершки, сметана, морозиво, жирний сир.

Гострі приправи (хрін, перець, гірчиця, цибуля, оцет, часник), а також всі приправи (соуси) з зернами, травами.

Алкогольні напої, квас, газована вода, напої з чорносливу.

Солодощі, що не включені до переліку дозволених.

Бобові, горох, сочевиця та ін.

Напередодні дослідження рекомендується прийом прозорих рідин і віднесених до них продуктів: прозорий м’ясний бульйон, кава без вершків, чай, фруктові соки без м’якоті, желе, негазовані мінеральні напої, фруктовий лід, звичайна питна вода.

Прийом рідини при цьому не обмежується!

За 2-3 дні до початку підготовки до колоноскопії рекомендується відмінити препарати, що містять залізо. У процесі підготовки не можна приймати вазелінове масло.

СХЕМИ МЕДИКАМЕНТОЗНОЇ ПІДГОТОВКИ:

Перед підготовкою необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем і фахівцем, який проводить дане дослідження, щоб уникнути небажаних побічних ефектів і ускладнень!

Стежте за часом виконання запланованої процедури для правильного вибору схеми підготовки.

 • ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ З 16:00 до 18:00

Схема — підготовка та дослідження в один день (найбільш оптимальна):

— напередодні пити достатню кількість рідини;

— ввечері перед днем процедури — легка вечеря в 20:00;

— вранці в день процедури в 6:00 починаємо підготовку, наприклад, «Ізіклін». Беремо першу пляшку 170 мл і розводимо до 500 мл негазованою водою в мірній ємності,  випиваємо дрібними ковтками протягом однієї години з 6:00 до 7:00 (це дуже важлива умова). Протягом наступних 2-х годин випиваємо 1 літр негазованої води. Потім о 9:00 беремо другу пляшку 170 мл і розводимо до 500 мл негазованою водою в мірній ємності,  випиваємо дрібними ковтками протягом однієї години з 9:00 до 10:00. Протягом наступних 2-х годин випиваємо 1 літр негазованої води.

ЗА БАЖАННЯМ ПАЦІЄНТА ДОСЛІДЖЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ МОЖЕ проводиться під наркозом!

В результаті ми отримуємо 4-х годинне «вікно», коли (при правильній дієті та підготовці) з 16:00 до 19:00 при абсолютно чистому товстому кишечнику ми можемо виконати відеоілеоколоноскопію з адекватним онкоскринінгом.

При бажанні та необхідності препрат «Ізіклін» можна замінити на інший, наприклад, «Макролакс» або «Діагнол» — при цьому аналогічним одній пляшці буде 2 пакета препарату.

Для безпеки використання будь-якого препарату для підготовки кишечника необхідно уважно прочитати інструкцію, суворо дотримуватися всіх рекомендацій в інструкції, що додається до препарату, який Ви вибрали, а також перед підготовкою проконсультуватися з лікарем, який буде проводити Вам процедуру!

Пам’ятайте, що можуть бути випадки індивідуальних алергічних реакцій! Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я!

Процедуру при бажанні виконують під час медикаментозного сну, що нівелює дискомфорт і надає можливість лікарю повністю оглянути весь товстий кишечник і 20см тонкого кишківнику для повного огляду, при необхідності виконати онкоскринінг (видалення виявлених утворень).

Після процедури можна починати пити рідину та приймати їжу, згідно рекомендацій лікаря, який проводить дослідження.

 • ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ з 12:00 до 15:00

Схема — підготовка вечір-ранок та дослідження з 12:00 до 15:00:

— напередодні пити достатню кількість рідини;

— ввечері перед днем процедури — легкий! полуденок в 16:00;

— ввечорі перед днем ​​процедури в 18:00 починаємо підготовку, наприклад, «Ізіклін». Беремо першу пляшку 170 мл і розводимо до 500 мл негазованою водою в мірній ємності,  випиваємо дрібними ковтками протягом однієї години з 18:00 до 19:00 (це дуже важлива умова). Протягом наступних 2-х годин випиваємо 2 літри негазованої води і чекаємо ефект. Потім в день процедури о 6:00 беремо другу пляшку 170 мл і розводимо до 500 мл негазованою водою в мірній ємності, випиваємо дрібними ковтками протягом однієї години з 6:00 до 7:00. Протягом наступних 2-х годин випиваємо 1 літр негазованої води з 7:00 до 9:00.

Далі після 9:00 нічого не куштуємо, очікуємо ефект. Можемо виконувати процедуру з 12:00 до 15:00.

При бажанні та необхідності препрат «Ізіклін» можна замінити на інший, наприклад, «Макролакс» або «Діагнол» — при цьому аналогічним одній пляшці буде 2-а пакета препарату.

Для безпеки використання будь-якого препарату для підготовки кишечника необхідно уважно прочитати інструкцію, суворо дотримуватися всіх рекомендацій в інструкції, що додається до препарату, який Ви вибрали, а також перед підготовкою проконсультуватися з лікарем, який буде проводити Вам процедуру!

Пам’ятайте, що можуть бути випадки індивідуальних алергічних реакцій! Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я!

Процедуру при бажанні виконують під час медикаментозного сну, що нівелює дискомфорт і надає можливість лікарю повністю оглянути весь товстий кишечник і 20см тонкого кишківнику для повного огляду, при необхідності виконати онкоскринінг (видалення виявлених утворень).

Після процедури можна починати пити рідину та приймати їжу, згідно рекомендацій лікаря, який проводить дослідження.

 • ВИКОНАННЯ ПРОЦЕДУРИ З 8:00 до 11:00

Схема — підготовка ввечері — дослідження вранці з 8:00 до 11:00:

— напередодні пити достатню кількість рідини;

— ввечері перед днем процедури — легкий! полуденок в 16:00;

— ввечері перед днем ​​процедури о 18:00 починаємо підготовку, наприклад, «Ізіклін». Беремо першу пляшку 170 мл і розводимо до 500 мл негазованою водою в мірній ємності,  випиваємо дрібними ковтками протягом однієї години з 18:00 до 19:00 (це дуже важлива умова). Протягом наступних 2-х годин випиваємо 1 літр негазованої води. Потім протягом наступної години з 21:00 до 22:00 беремо другу пляшку 170 мл і розводимо до 500 мл негазованою водою в мірній ємності,  випиваємо дрібними ковтками протягом однієї години з 21:00 до 22:00. Протягом наступних 2-х годин випиваємо 2 літри негазованої води. Очікуємо ефект.

Вранці о 8:00 можна починати дослідження.

При бажанні та необхідності препрат «Ізіклін» можна замінити на інший, наприклад, «Макролакс» або «Діагнол» — при цьому аналогічним одній пляшці буде 2-а пакета препарату.

Для безпеки використання будь-якого препарату для підготовки кишечника необхідно уважно прочитати інструкцію, суворо дотримуватися всіх рекомендацій в інструкції, що додається до препарату, який Ви вибрали, а також перед підготовкою проконсультуватися з лікарем, який буде проводити Вам процедуру!

Пам’ятайте, що можуть бути випадки індивідуальних алергічних реакцій! Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров’я!

Процедуру при бажанні виконують під час медикаментозного сну, що нівелює дискомфорт і надає можливість лікарю повністю оглянути весь товстий кишечник і 20см тонкого кишківнику для повного огляду, при необхідності виконати онкоскринінг (видалення виявлених утворень).

Після процедури можна починати пити рідину та приймати їжу, згідно рекомендацій лікаря, який проводить дослідження.

ЕНДОСКОПІЧНЕ УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ (ЕНДО УЗД)
 • ПІДГОТОВКА ЗА ДОПОМОГОЮ ОЧИСНОЇ КЛІЗМИ

У деяких випадках використання медикаментозних препаратів для підготовки до ендоскопічного дослідження товстого кишківника протипоказано! У таких ситуаціях лікар може призначити підготовку з використанням очисних клізм.

В ендоскопічному відділенні функціонує кабінет підготовки кишківника, де за призначенням лікаря виконують різні види очисних клізм.

Самостійне виконання очисної клізми може привести не тільки до незадовільної підготовки, але й до небажаних ускладнень і наслідків (травма товстої кишки, в деяких випадках — перфорація).

Тому даний вид підготовки повинен виконуватися в медичній установі за суворими показаннями лікаря та спеціально навченим персоналом з досвідом роботи.

 • ЕНДОСКОПІЯ СТРАВОХОДУ, ШЛУНКУ, ДВАНАДЦЯТИПАЛОЇ КИШКИ

Ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки пов’язане з небезпекою попадання вмісту стравоходу в верхні дихальні шляхи при неправильному диханні та поведінці пацієнта під час процедури.

Тому з позицій максимального забезпечення безпеки під час дослідження, а також забезпечення адекватного огляду, необхідно виконувати дану процедуру натщесерце, тобто шлунок і стравохід повинен бути порожній.

Таким чином, якщо Ви не страждаєте порушеннями проходження їжі та ковтання, необхідна легка вечеря ввечері до 20:00, вранці в день дослідження їжу і рідину не приймати. У разі якщо дослідження заплановане з 13:00 до 16:00, допускається вранці о 6:00 стакан прохоложного чаю з одним сухим печивом.

Якщо у Вас є порушення ковтання або утруднення проходження їжі, необхідно припинити прийом їжі з 18:00 напередодні,  проконсультуватися з лікарем, що вас лікує і лікарем, який буде проводити дослідження.Якщо у Вас є порушення ковтання або утруднення проходження їжі, необхідно припинити прийом їжі з 18:00 напередодні,  проконсультуватися з лікарем, що вас лікує і лікарем, який буде проводити дослідження.

 • ПІДГОТОВКА ДО ЕНДОСКОПІЧНОГО УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ (ЕНДОУЗІ) СТРАВОХОДУ, ШЛУНКУ, ТА ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ (ПІДШЛУНКОВА ЗАЛОЗА, ЖОВЧНІ ПРОТОКИ) — АНАЛОГІЧНІ ТАКИМ ПРИ ВІДЕОЕЗОФАГОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІІ (ФЕГДС).

Я проходила фиброгастроэндоскопию в эндоскопическом отделении многопрофильной больницы Витацентр. Очень благодарна Стешенко А.А. и Трашковой Н.С. Очень хорошее обслуживание. Была в других клиниках, но вернулась сюда. Пожалуйста, приходите все, потому что здесь лучшие люди и лучшие врачи. Я себя прекрасно чувствую! Витацентр – они лучшие и в Запорожье, и в области.

Сегодня, проходила обследование у Владимира Павловича.

Огромное спасибо за чуткое, внимательное, профессиональное отношение к пациентам и ко мне, конечно! Желаю вашему коллективу здоровья, счастья, благополучия!

Вашему мед.центру — процветания!

С уважением Твердомед Т.Ю.

Я очень благодарна за обследование у доктора Коваленко Владимира Павловича и у м/с Шумилинской Ольги за их доброе отношение. Вы все молодцы и хорошо что вы есть. Развивайтесь и дальше. Вы спасаете нам жизнь!

Кучкова Людмила Ивановна

Очень довольна всем медперсоналом. На 10 баллов. Профессионализм, отношение к больному, чуткость и внимание. Всем спасибо!

Лавренко Антонина Михайловна

Выражаем благодарность Коваленко В.П. и его персоналу. За чуткое отношение  и внимание. Огромное спасибо.

Семья Бут

Делала фиброгастродуоденоскопию. Процедура малоприятная и я очень переживала. В отделении эндоскопии приятные и внимательные сотрудники.

Наличие современного диагностического оборудования и высокий профессионализм заведующего отделением Коваленко Владимира Павловича, позволило провести процедуру ФГДС комфортно и абсолютно безболезненно, даже без без анестезии (у меня аллергия на анестетик) Исследование длилось буквально минуту. Мои страхи и переживания оказались напрасными)))

Огромное спасибо всему коллективу эндоскопического отделения. Здоровья и профессиональных успехов)))

Ольга

Хочу выразить огромнейшую благодарность доктору Коваленко В.П. за то что он высококвалифицированный специалист, добрый и внимательный. Просто волшебник!

Елена

Ирина Васильевна! И весь персонал вашего отделения.

Спасибо всем Вам за ваш профессионализм, доброту, внимание.

Здоровья вам, счастья, успехов, благополучия в семье и на работе.

С уважением Горбачева Т.Е.

Умница Ирина Васильевна. Спасибо за доступное объяснение состояния после обследования

Иваненкова Татьяна Петровна

Выражаю благодарность врачу-эндоскописту Галянчук Ирине Васильевне за высокий профессионализм и внимательное отношение. Многократно проходил видеоэзофагогастродуоденоскопию, всё было сделано быстро и качественно.

Юрий

Я прошла эндоскопию кишечника в ВитаЦентре. Осмотр был произведен заведующим отделением Коваленко Владимиром Павловичем и м/с Шумилинской Ольгой Ивановной под анестезией.

Хочу выразить огромную благодарность за высокий профессионализм медицинского персонала. За внимание и понимание проблем больного.

Ходатайствую перед руководством ВитаЦентра об объявлении благодарности этим специалистам с занесением в трудовую книгу.

Дзюбенко С.А.

Все хорошо! Делала эндоскопию 16.03.18 — все сделали быстро и качественно! Молодцы!

Бинчева

Благодарность врачу Галянчук И.В. и медсестричке за профессионализм и тактичное отношение к индивидуальным особенностям восприятия процедуры.

Горбунова Н.А.

Большое спасибо мед.персоналу эндоскопического отделения, доктору Коваленко В.П. за чуткость, такт. В Вашей работе это очень и очень необходимо, как в никакой другой

Н.Мировская

Выражаю благодарность врачу Галянчук Ирине Васильевне за профессионализм и внимательное отношение к пациентам.Делала в феврале ФГДС. Все прошло хорошо. Вы лучшие! Счастья Вам и здоровья.

Кауфман Л.М.

Колоноскопия кишечника.

Спасибо! Все на очень хорошем уровне.

Блажко Н.В.

Все очень хорошо. Проходила колоноскопию. Начиная от санитарки Любовь Михайловны, очень внимательная, затем в кабинете мед. сестра и врач Галина Валентиновна — очень внимательные, вежливые. Огромная благодарность всем!!!

Потерайло С.А.

Выражаю благодарность за высокий профессионализм коллективу эндоскопического отделения (Голенчук И.В, Шумеменская О.И, Лихацкая Н.А.) предлагают премировать указанных сотрудников!

В настоящее время многие медицинские центры имеют современное оборудование, однако при выборе клиники, человеческий фактор, отношение к пациентам и профессионализм имеют решающее значение!!!

Цените и мотивируйте профессионалов!!!

Лазаренко Алексей Валентинович

Я выражаю благодарность сотрудникам отделения эндоскопии за профессиональный и внимательный подход к своим пациентам. Процветания и всего наилучшего всему коллективу.

Михайлик Наталия Викторовна

Оценка «Отлично».

Делала ФГДС, даже не заметила. Специалисты высшего гатунку.

Маниренко С.Ф.

Огромная благодарность за проделанную качественную работу доктору Галянчук И.В. и ее команде.

г. Днепрорудный

Я хочу поблагодарить доктора Коваленко Владимира Павловича за его безупречную и качественную работу. Он просто супер и в Нью Йорке доктора пусть отдыхают!

Калитуринас Эна Григорьевна

Я очень благодарна доктору Коваленко Владимиру Павловичу. Он чудесный доктор и приятный мужчина.

Мой низкий поклон всем вашим докторам.

Калитуринас Эна Григорьевна

Огромное спасибо всем сотрудникам эндоскопического отделения и лично Коваленко В.П. за высокий профессионализм, человечность, порядочность.

Всем желаю здоровья, профессионального роста, любви к своей профессии, спасибо, что Вы есть такие в нашей суровой реальности

Бальега Л.Н.

Хочу выразить огромную благодарность Коваленко В.П., который уже не в первый раз проводит мне обследование. Он очень внимательный, чуткий человек. Хочу отметить, что он большой профессионал с золотыми руками. Побольше бы таких специалистов.

Галдина Любовь Всеволодовна

Огросное Спасибо доктору Коваленко В.П. и вспомагательному персоналу.

Карпухина Л.А.

Искренне выражаю благодарность Галянчук Ирине Васильевне за высокий профессионализм, чуткое и грамотное отношение. Дай Бог Вам здоровья, добра и благодарных пациентов!!!

Прошу администрацию о поощрении замечательного доктора!!!

Артамонова Н.Н.

Только что сделал колоноскопию. Под наркозом так как сильно пугала меня эта процедура.  Абсолютно никаких болевых ощущений, быстро заснул и не тяжелый выход после наркоза,  через час уже все оК. Был в руках Глянчук Ирины Васильевны, спасибо ей и всему персоналу.  Все по-человечески-успокоили, растолковали,  объяснили.

Михаил

28.03.2017 проходила не очень приятные процедуры -эндоскопию и колоноскопию . Благодарю Коваленко Владимира Павловича за оперативное и чуткое обследование . Всё прошло неожиданно быстро.

Анна Шестова

Выражаю благодарность доктору Коваленко и его команде. Спасибо.

Доктор Галянчук И.В. прекрасный специалист грамотный, корректный, терпеливый. Здоровья и счастья Вам!

Ваша пациентка

Хочу выразить свое восхищение и большую благодарность врачу эндоскопии Галинчук Ирине Васильевне и м/с Лихацкой Наталье Алексеевне за чуткое, внимательное отношение к пациентам и за их профессионализм. Дай Бог им крепкого здоровья и успехов в их благородном деле. Спасибо Вам большое.

Меркулова

Огромное спасибо за чуткость, внимание, доброе отношение, профессионализм, а также медсестрам и анестезиологу. Коваленко Владимир Павлович врач с большой буквы.

Большая благодарность за осмотр и лечение врачу Коваленко Владимиру Павловичу за квалифицированный осмотр и лечение, а также медсестрам кабинета эндоскопии. Спасибо.

Ляшенко Лидия Сергеевна

Позвонил по телефону заведующему отделения эндоскопии — врач очень понравился — доходчиво, внятно и терпеливо ответил на все вопросы. Пока не знаю как пройдет процедура, но подход мне уже нравится.

Вадим

Все очень понравилось. Отдельное спасибо врачу Коваленко В.П. за осторожность, компетентность и профессионализм.

Гастроэнтероскопия — профи!!! Спасибо им передайте!

Хочу выразить благодарность заведующему эндоскопическим отделением Коваленко В.П. за понимание,отличное отношение и профессионализм!!!

Светлана

Хочу выразить огромную благодарность Коваленко Владимиру Павловичу, за высокий профессионализм при проведении обследования после боевых ранений. Спасибо за внимание, понимание и поддержку!

Андрей Веригин

Делала бронхоскопию. Хочу поблагодарить Коваленко В.П., сделал все быстро и аккуратно. Процедура безболезненная, немного неприятно, но не так страшно как ее описывают.

Вера

Проходила ФЭГДС, и, не смотря на то, что процедура сама по себе малоприятная, врач Коваленко Владимир Павлович провел ее быстро, качественно, дискомфорта не было никакого вообще. Отношение самое что ни есть доброжелательное и чуткое. Спасибо Вам за Вашу работу и золотые руки!

Ольга

СТАЦІОНАР. ЕНДОСКОПІЯ
Код послугиНайменування послуги, російськаНайменування послуги, українськаВартість, грн.
МАНІПУЛЯЦІЇ
Д37-019Аргоноплазменная коагуляцияАргоноплазменная коагуляція2550
Д37-011Гистологические исследования CSDГістологічні дослідження CSD550
Д37-002Извлечение инородных телВитяг чужорідних тіл1060
Д37-003Консультация врача эндоскопического отделенияКонсультація лікаря ендоскопічного відділення390
Д37-030Подготовка кишечника к обследованиюПідготовка кишечника до обстеження430
Д37-017Постановка зонда для энтерального питанияПостановка зонда для ентерального харчування480
Д25-415Эндоскопическая коррекция пищеводного стентаЕндоскопічна корекція стравохідного стенту400
Д37-012Эндоскопическое удаление полипа (полипэктомия) размером от 1 до 2 смЕндоскопічне видалення поліпа (поліпектомія) розміром від 1 до 2 см3260
Д37-034Эндоскопическое удаление полипа размером до 1 смЕндоскопічне видалення поліпа розміром до 1 см1090
Обследования
Д37-001БронхоскопияБронхоскопія580
Д37-014Бронхоскопия с лечебными санациями и лаважем бронховБронхоскопія з лікувальними санації і лаважі бронхів730
Д37-016Взятие биопсийного материала из 2-х и более зон (за одну зону)Взяття біопсійного матеріалу з 2-х і більше зон (за одну зону)190
Д37-0032 Видеоилеоколоноскопия с осмотром в узком спектре NBI, с увеличением и хромоскопия (онкоскрининг)Відеоілеоколоноскопія з оглядом у вузькому спектрі NBI, зі збільшенням та хромоскопія (онкоскринінг)1930
Д25-001Консультация врача-хирурга, эндоскописта (к.м.н.)Консультація лікаря-хірурга, ендоскопіста (к.м.н.)480
Д37-022Фибробронхоскопия (ургентная)Фібробронхоскопія (ургентна)1030
Д37-021Фиброколоноскопия (ургентная)Фіброколоноскопія (ургентна)1290
Д37-020Фиброэзофагогастроскопия (ургентная)Фіброезофагогастроскопія (ургентна)1420
Д37-0031 Эндоскопия пищевода, желудка, двенадцатиперстной кишки в узком спектре NBI, с увеличением и хромоскопией (онкоскрининг)Ендоскопія стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки у вузькому спектрі NBI, зі збільшенням і хромоскопія (онкоскринінг)1030
ОПЕРАЦІЇ
Д25-413DGW-эндоскопическая папиллосфинктеротомия (двухпроводниковая)DGW - ендоскопічна папілосфінктеротомія (двохпровідникова)5090
Д25-329Интраоперационная ЕПСТІнтраопераційна ЕПСТ4250
Д25-328Рассечение рубцовых стриктур верхних отделов ЖКТРозсічення рубцевих стриктур верхніх відділів ШКТ1290
Д25-649Стентирование Вирсунгова протокаСтентування Вірсунгової протоки3310
Д25-370Удаление внутрижелудочного баллонаВидалення внутрішньошлункового балону8790
Д25-369Установка внутрижелудочного баллона (без стоимости баллона)Установка внутрішньошлункового балону (без вартості балону)1750
Д25-277Эндоскопическая литоэкстракцияЕндоскопічна літоекстракція4920
Д25-325Эндоскопическая механическая литотрипсияЕндоскопічна механічна літотрипсія1470
Д25-281Эндоскопическая склеротизация сосудовЕндоскопічна склеротизація судин1290
Д25-414Эндоскопическое стентирование пищевода (без стоимости стента)Ендоскопічне стентування стравоходу (без вартості стенту)1670
Д25-282Эндоскопическое стентирование холедохаЕндоскопічне стентування холедоха3580
Д25-286ЭРХПГЕРХПГ2550
ЕНДО УЗД
Д37-0037 EMR - Эндоскопическая резекция слизистой облочкиEMR - Ендоскопічна резекція слизової облонки6940
Д37-0038 ESD - Эндоскопическая подслизистая диссекция новообразований (цена без инструментов)ESD - Ендоскопічна підслизова диссекція новоутворень (ціна без інструментів)7990
Д37-0042 Дренирование жидкостных скоплений под контролем ЭндоУЗИДренування рідинних скупчень під контролем ЕНДО УЗД8910
Д37-0043 Пероральная эндоскопическая миотомия (без инструментов)Пероральна ендоскопічна міотомія (без інструментів)9140
Д37-0046 Радиочастотная термообляция при пищеводе Барретта (цена без электрода)Радіочастотна термообляція при стравоході Барретта (ціна без електрода)21960
Д37-0045 Радиочастотная термообляция при пищеводе Барретта (цена с электродом)Радіочастотна термообляція при стравоході Барретта (ціна з електродом)49680
Д37-0047 Ушивание деффектов слизистой оболочки со стоимостью 1 клипсыУшивання дефектів слизової оболонки з вартістю 1 кліпси940
Д37-0040 Чрескожная эндоскопическая гастростомия (без стоимости набора)Крізшкірна ендоскопічна гастростомія (без вартості набору)3480
Д37-0044 Эндоскопическая крикофарингемиотомия (без инструментов)Ендоскопічна крікофарінгеміотомія (без інструментів)10410
Д37-0041 Эндоскопическая ультразвуковая тонкоигольная биопсия (FNA EUS биопсия) образований (без стоимости иглы)Ендоскопічна ультразвукова тонкогольна біопсія (FNA EUS біопсія) утворень (без вартості голки)5790
Д37-0039 Эндоскопический гемостаз ЭндоКлипсамиЕндоскопічний гемостаз ЕндоКліпсами4060
Д37-0034 ЭндоУЗИ гепатопанкреатобилиарной областиЕНДО УЗД гепатопанкреатобіліарної області2900
Д37-0036 ЭндоУЗИ образований стенки желудочно-кишечного трактаЕНДО УЗД утворень стінки шлунково-кишкового тракту4060
Д37-0035 ЭндоУЗИ органов средостенияЕНДО УЗД органів середостіння1750
Д37-0033 ЭндоУЗИ стадирование рака (с оценкой регионарных лимфоузлов)ЕНДО УЗД стадіювання раку (з оцінкою регіонарних лімфовузлів)2320
4.4/5 - (18 голосов)