У VITACENTER® ЗНАХОДИТЬСЯ НАЙСУЧАСНІШЕ ДІАГНОСТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ ДОЗВОЛЯЄ НА РАННЬОМУ ЕТАПІ ВИЗНАЧИТИ СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ У ДІТЕЙ

НАШІ ЛІКАРІ КАРДІОРЕВМАТОЛОГИ ВИЗНАЧАЮТЬ НЕОБХІДНІСТЬ ЛІКУВАЛЬНИХ І ПРОФІЛАКТИЧНИХ ПРОЦЕДУР ІНДИВІДУАЛЬНО ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ З ПАТОЛОГІЄЮ СЕРЦЯ.

Дитячий кардіолог — це фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою серцево-судинних захворювань у дітей.

Прийом у кардіолога в клініці VITACENTER® включає в себе:

  • клінічний огляд (огляд слизових оболонок, нігтьових пластин);
  • вислуховування серця, вимірювання пульсу;
  • поради батькам про спосіб життя, харчування та правильний догляд за дитиною.

Після первинної консультації кардіолог за необхідності може направити дитину на більш детальні дослідження:

  • ЕКГ;
  • ехокардіограму;
  • катетеризацию серця.

Дуже часто вроджена патологія серця у дітей не має ніяких клінічних проявів, тому на ранніх стадіях розвитку діагностувати такі захворювання складно. Однак, спостерігаючи дітей в подальшому, дитячий кардіолог в VITACENTER® зможе виявити у дитини невідповідність серцевого ритму нормі, шуми, збільшення розмірів серця.

Перед прийомом лікаря-кардіолога рекомендуємо пацієнту зробити ЕКГ (електрокардіограму серця) в процедурному кабінеті, а також взяти з собою всю наявну у нього медичну документацію результати попередніх обстежень та ЕКГ (електрокардіограм серця), виписки з відділень після стаціонарного лікування, якщо воно було.

Все це допоможе лікарю-кардіологові максимально швидко поставити діагноз, вибрати тактику подальшого обстеження та призначити ефективне лікування.

БАТЬКАМ ВАРТО ПОКАЗАТИ ДИТИНУ ЛІКАРЮ-КАРДІОЛОГУ, ЯКЩО У НИХ З’ЯВИЛИСЯ ПІДОЗРИ, ЩО СЕРЦЕ ДИТИНИ ПРАЦЮЄ НЕ ТАК ЯК СЛІД.

Такий висновок вони можуть зробити на підставі симптомів, результатів планових кардіологічних досліджень, а також у напрямку від лікуючого педіатра.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    4.6/5 - (5 голосов)