ПРО НАПРЯМОКНАШІ ЛІКАРІВІДГУКИ ПРО НАСПОСЛУГИ

АЛЕРГОЛОГ/ ІМУНОЛОГ— лікар, який діагностує та лікує алергію, астму та імунологічні розлади, включаючи первинні порушення імунодефіциту. Ці нездужання варіюються від дуже поширених до дуже рідкісних, зустрічаються у людей різного віку та зачіпають різні системи органів.

ЩО ТАКЕ АЛЕРГІЯ?

Одна з дивних властивостей організму людини полягає в тому, що він може захищатися від шкідливих «загарбників», таких як віруси або бактерії. Але іноді оборона занадто агресивна, нешкідливі речовини, такі як пил, цвіль або пилок, помилково ідентифікуються як небезпечні. Потім імунна система активує свій захист, що включає в себе кілька хімічних речовин для атаки та знищення передбачуваного супротивника. При цьому деякі неприємні та, в крайньому випадку, небезпечні для життя симптоми можуть виникати у людини, що страждає алергією.

ВИ ПОВИННІ ВІДВІДАТИ АЛЕРГОЛОГА, ЯКЩО:

1. У вас є наступні симптоми: хронічні інфекції пазухи, закладеність носа або утруднене дихання.

2. Ви страждаєте сезонною лихоманкою або іншими симптомами алергії кілька місяців на рік.

3. Антигістамінні препарати і безрецептурні препарати не контролюють симптоми алергії або створюють неприйнятні побічні ефекти, такі як сонливість.

4. Алергія заважає Вашому повсякденному житті.

5. Алергія знижує якість вашого життя.

6. Ви відчуваєте ознаки серйозної астми, такі як:

— вам іноді доводиться робити зусилля, щоб перевести подих;

— ви маєте часті хрипи / кашель, особливо вночі або після тренування;

— у вас часто не вистачає дихання або відчуваєте стиснення в грудях;

— у Вас раніше було діагностовано астму / у Вас часті напади астми, навіть якщо ви приймаєте ліки від астми.

ПРИЧИНА АЛЕРГІЧНИХ РЕАКЦИЙ

Існують сотні звичайних речовин, які можуть викликати алергічні реакції. Серед найбільш поширених — пилок рослин, цвіль, побутовий пил (пилові кліщі), таргани, домашні тварини, промислові хімікати, продукти харчування, ліки, пір’я та укуси комах. Ці тригери називаються «алергенами».

ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ АЛЕРГІЯ?

Алергія може проявитися у будь-якої людини, незалежно від віку, статі, раси або соціально-економічних чинників. Хоча встановлено, що алергія частіше зустрічаються у дітей, вона може виникати в перший раз в будь-якому віці. Іноді симптоми алергії починаються в дитинстві, зникають на багато років, а потім з’являються знову вже в дорослому житті.

Хоча точні генетичні чинники ще не встановлені, існує спадкова тенденція до астми та алергії. У схильних до цієї хвороби людей також можуть грати роль такі фактори, як гормони, стрес, дим, парфум, інші екологічні подразники.

ТИПИ ТА СИМПТОМИ АЛЕРГІЇ

Алергічна реакція може виникати в будь-якому місці тіла, але зазвичай з’являється в носі, очах, легенях, підкладці шлунку, синусів, горла та шкіри. Це місця, де розміщуються спеціальні клітини імунної системи для боротьби з загарбниками, що вдихаються або проковтуються людиною, контактують зі шкірою.

АЛЕРГІЧНИЙ РИНІТ (СЕЗОННА ЛИХОМАНКА)

Алергічний риніт — загальний термін, який використовується для опису алергічних реакцій, які відбуваються в носі. Симптоми можуть включати чхання, скупчення, нежить і свербіж носа та очей. Коли ця проблема виникає від пилку або зовнішніх форм, під час весни, літа або осені, стан часто називають «сезонної лихоманкою». Коли проблема виникає цілий рік, це може бути викликано впливом домашніх кліщів, домашніх тварин, прихованих форм, алергенів в школі або на робочому місці.

ЗАДУХА

Симптоми астми виникають, коли спазми м’язів дихальних шляхів блокують потік повітря в легені та / або проколи бронхів запалені. Надмірний слиз може забивати дихальні шляхи. Приступ астми характеризується ускладненням дихання, відчуттям щільності в горлі, кашлем і / або хрипом. Іноді хронічний кашель є єдиним симптомом. Небезпека астми в тому, що захворювання може викликати не тільки слабкий дискомфорт, але й викликати небезпечні для життя напади, при яких дихання повністю припиняється.

ДЕРМАТИТ (шкірна алергія)

Контактний дерматит, екзема та кропив’янка — це стан шкіри, який може бути викликаний алергенами та іншими подразниками. Часто реакція може зайняти кілька годин або днів, як у випадку отруйного плюща. Найбільш поширеними алергічними причинами висипу є ліки, укуси комах, продукти харчування, тварини та хімікати, які використовуються вдома або на роботі. Алергії можуть посилюватися емоційним стресом.

АНАФІЛАКСІЯ

Анафілаксія — це рідкісна, потенційно смертельна алергічна реакція, яка одночасно зачіпає багато частин тіла. Тригер може являти собою укус комах, їжу (наприклад, арахіс) або ліки. Симптоми можуть включати:

— блювоту або діарею;

 — небезпечне падіння артеріального тиску;

 — почервоніння шкіри та / або кропив’янка;

— ускладнене дихання;

— набряк горла та / або язика;

 — втрата свідомості.

Часто ці симптоми починаються без попередження та швидко погіршуються. При першій ознаці анафілактичної реакції потерпілий повинен негайно викликати швидку допомогу.

ЛІКУВАННЯ

У більшості випадків, симптоми алергії розвиваються поступово з часом.

Алергічні хворі можуть звикнути до частих симптомів, таких як чхання, закладеність носа або дихання зі свистом. За допомогою лікаря алерголога ці симптоми зазвичай можна мінімізувати, запобігти або контролювати з істотним поліпшенням якості життя.

Ефективне лікування алергії вимагає планування, вміння та терпіння. Алерголог, зі своєї спеціалізованої підготовкою, може розробити план лікування для вашого індивідуального стану. Мета буде полягати в тому, щоб ви могли вести настільки нормальне безсимптомне життя, наскільки це можливо.

ВІДВІДУВАННЯ ЛІКАРЯ АЛЕРГОЛОГА МОЖЕ ВКЛЮЧАТИ:

ТЕСТУВАННЯ АЛЕРГІЇ. Алерголог зазвичай проводить тести для визначення того, на які алергени є реакція.

ПРОФІЛАКТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ. Найбільш ефективний підхід до лікування алергії полягає в тому, щоб уникнути факторів, які викликають цей стан в першу чергу. Навіть коли неможливо повністю уникнути алергенів, алерголог може допомогти Вам зменшити їх вплив.

МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ. Існує ряд нових і ефективних ліків для лікування як астми, так і алергії.

ІМУНОТЕРАПІЯ. У цьому лікуванні пацієнтам призначають ін’єкції кожну тиждень або два з деяких або всіх алергенів, які викликають проблеми з алергією. Поступово ін’єкції стають все сильніше та сильніше. У більшості випадків проблеми з алергією стають все менше з плином часу.

ПОЛІКЛІНІКА. АЛЕРГОЛОГІЯ. ІМУНОЛОГІЯ
Код послугиНайменування послуги, російськаНайменування послуги, українськаВартість, грн.
П28-002 Повторный прием врача иммунолога-аллергологаПовторний прийом лікаря імунолога-алерголога350
П28-001 Прием врача иммунолога-аллергологаПрийом лікаря імунолога-алерголога440
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    4.5/5 - (20 голосов)