Минулоріч німецькі вчені Йєнського університету визначили 5-ку країн-лідерів із найвищим рівнем смертності від серцево-судинних захворювань. Нажаль, у такому невтішному списку, рейтинг очолила Україна – у 32-% випадків, причиною всіх смертей стає наявність серцево-судинних захворювань. На збільшення кількості пацієнтів, у котрих діагностовано серцево-судинні захворювання, впливає не лише генетична схильність, а й несвоєчасна діагностика та неправильно підібране лікування.На базі VITACENTER функціонує найдосконаліше обладнання та працюють висококваліфіковані лікарі.

Серед найбільш розповсюджених серцево-судинних захворювань — миготлива аритмія (фібриляція передсердь) — найпоширеніше порушення ритму. Виникає в будь-якому віці. У віковій групі понад 56 років діагностується у понад 10% всього населення. Однак, найважче в цій хворобі — її ускладнення: інсульти, тромбоемболії, серцева недостатність. Багато з цих ускладнень призводять до призначення пацієнту статусу інваліда.

На сьогоднішній день існує 4 технології лікування миготливої
аритмії:

— використання фармацевтичних препаратів;

— радіочастотна абляція;

— хірургічна (на відкритому серці) ізоляція аритмії;

— і використання спеціальних імплантів (під місцевою анестезією).

Безумовно, кожен з методів має свої переваги і недоліки. У VITACENTER працює аритмолог, кандидат медичних наук, котрий зможе об’єднати дві з можливих технологій, і таким чином, запропонувати більш високу ефективність і безпеку лікування.
Успішно встановлювати імпланти хворим із серцево-судинними патологіями, на базі VITACENTER почали у 2019 році. За цей час, вдячними пацієнтами, котрим повернули повноцінне здорове життя, стали декілька десятків чоловік.

Для досягнення найкращого ефекту, наші лікарі підбирають індивідуальне медичне лікування, із урахування консервативного лікування та безпосереднього встановлення імпланта.
Пропоновані багатопрофільною клінікою VITACENTER імпланти, зроблені в Німеччині і досвід їх застосування в Європі і світі понад 20-ти років.